Wpis z mikrobloga

@Turqi: u mnie nie było sztywno, j---a takie były, że do dzisiaj mi głupio za niektóre rzeczy. z kolei jak masz dziwnych ludzi w klasie albo ostrych nauczycieli to nie warto rzeczywiście
  • Odpowiedz
  • 1
@Turqi ja grupę studniowkowa r--------m od środka, bo mnie w-------y te kłótnie i potrafili się sapać o to, że są nektarynki bo można się u----c. Zrobiliśmy zamach stanu i w---------y adminów ale założycielki się nie dało i dożywotni ban na grupie, ale założyłem swoją i w 30 min miałem tyle samo co ona w 2 tygodnie zbierała. Taki to jestem hultaj
  • Odpowiedz
@Turqi: Powinnaś pójść z @Ashveso albo @WujaAndzej i potem relacjonowalibyście na żywo pod tagiem #mirkostudniowka. Polonez; kitranie flaszek w torebce, bo facetka patrzy; toasty z katechetą; bójka Matiego z Łukim przed salą o Monikę, która przyszła z jakimś studencikiem Karolem; rzyganko w męskim; zapinanie w damskim. Przeczuwam dużo plusów.

O takie mirko nic bym nie robił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawel_je: ale czego tu żałować? tańców, szmuglowania wódki przed nauczycielami? xd
wszyscy mówią że studniówka raz w życiu i że trzeba iść ale po prostu nie widzę w niej nic specjalnego, więc nie idę
jednocześnie szanuję opinię ludzi którzy poszli i im się podobało, ale każdy przeżywa to inaczej
  • Odpowiedz