Wpis z mikrobloga

haha i na podstawie takiej grafiki (pic rel) twierdzisz, że jest lepszy od Jordana? No to na podstawie tej grafiki widać, że Michael miał w tym wieku 4 sezony mniej w NBA i już, grafika pozamiatana. Nawet nie chce mi się dyskutować na temat porównań Jordan vs Lebron. Za Jamesem ustawiają się tylko gimby, urodzone w latach 90, które w czasach świetności Jordana nie były jeszcze w planach albo na chleb mówiły "pep". Urodziłem się w 88 i doskonale pamiętam co Michael robił w czasach, gdy NBA przeżywała swoje złote lata.


ja to tu zostawiam i będę używał tego jak pasty xD
źródło
#shitwykopsays #nba
Pobierz appylan - >haha i na podstawie takiej grafiki (pic rel) twierdzisz, że jest lepszy od...
źródło: comment_kxN5VLjujx9DLBb8kuMafZCP5guehkxU.jpg
  • 12
@appylan: No koleś popłynął ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam zacząłem się pasjonować koszykówką dość wcześnie, bo mając niespełna 10 lat, na fali ekscytacji wszystkich (dzieciaków i dorosłych, koszykówka była wtedy tak popularna, jak piłka) powrotem Jordana do gry w barwach Byków (czyli ten ziomek "pamiętający złote czasy koszykówki" miał wówczas lat 7, czyli 3, jak Byki zdobywały pierwszy tytuł, no dobry jest), niemniej nie uważam, aby ktoś
@appylan: Idąc jego logiką, jakiś dziadek urodzony w 1937 może powiedzieć do historyka urodzonego po wojnie i który zawodowo się nią zajmuje:
PANIE, CO PAN MOŻE WIEDZIEĆ O HITLERZE I O WOJNIE. JA TO PAMIĘTAM, JAK HITLER W '33 ZDOBYWAŁ WŁADZE I NIEMCY NAJECHI POLSKĘ WE WRZEŚNIU '39, CO PAN MOŻE WIEDZIEĆ O TYCH CZASACH, SKORO PAN W NICH NIE ŻYŁ?!