Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz pracowałem z materiałem potocznie nazywanym "hybrydą" . To połaczenie stabilizowanego drewna i jakiejs kosmicznej żywicy (mieni sie w świetle jak perła ale na zdjęciu nie do pokazania). Ciężkie w szlifowaniu bo nie można przegrzać a zaczęło wyglądać pięknie dopiero w okolicy papiery sciernego o gradacji 2000. Nastepnym razem poprosze o czarne drzewo z czerwoną wstawką :) #trollsky #knifeboners
Trollsky - Pierwszy raz pracowałem z materiałem potocznie nazywanym "hybrydą" . To po...

źródło: comment_8aqxNtnXuvSYDsfFRqNqIUqUDETGXPEm.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trollsky: fajne noże robisz i życzę ci powodzenia w dalszej pracy ALE jakoś mam wrażenie, że wszystkie te noże to jakiś taki jeden schemat, strsznie są do siebie podobne, nie myślałeś o zrobieniu czegoś nowego, innego od reszty?
  • Odpowiedz
@typowytypek: słuchaj, tak, kazdy moj noz ma rękojesc i ostrze. Są pod tym wzgledem podobne :) Ja produkuje narzędzia , dlatego moje noze zawsze bedą miały wspolny mianownik i stylistycznie tez będą spójne.
  • Odpowiedz
@Trollsky: nie mam na myśli, że mi się nie podobają/są złe itp., wręcz przeciwnie jak będzie taka okazja to może i ja kupię jeden, tak tylko pytam/sugeruje żeby może kiedyś zrobić coś innego :)
  • Odpowiedz