Wpis z mikrobloga

Dla mnie pomimo wszystko GTA 4 jest jedną z lepszych odsłon serii. Chodzi mi tu o sam klimat. Pomimo żartów i gagów ten klimat był ciężki, szary i czasem przygniatający. Podobało mi się to szare amrykańskie miasto. To marzenie Nicko o normalności i ameykańskim śnie. Ale okazało się ze zamiast amerykańskiego snu czeka nas zderzenie z szarą rzeczywistością. Mam nadzieje że kolejne GTA będzie w klimacie GTA 4. Zamiast luźnej heheszkowej gangsterki dostaniemy coś poważniejszego i stonowanego.
A to mój ulubiony motyw przewodni ze wszystkich odsłon.
#gry #gta
G.....k - Dla mnie pomimo wszystko GTA 4 jest jedną z lepszych odsłon serii. Chodzi m...
  • 20
Szkoda tylko, że musiało upłynąć tyle lat, abym docenił GTA IV (bardziej spartoloną optymalizację w chwili premiery miał chyba tylko SR2) - najlepsze GTA.... w uniwersum HD.

Jeśli chodzi o moje ukochane GTA

GTA2 > VC > IV ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@makmakp: Niestety ten zajebisty system jazdy został #!$%@? w V bo banda growych nieudaczników płakała, że jest upośledzona motorycznie i nie może ogarnąć jazdy autem i w ogóle jest nierealistycznie bo #!$%@? 2 tonowe limuzyny i busy nie prowadzą się jak gokarty, #!$%@? jego mać..

Głos ludu był na tyle silny, że Rockstar się ugięło..

Ale się #!$%@?łem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A kojarzycie jakie patche czy fixy zapodać? GTA V chodzi mi w 45kl. Na wysokich, a GTA IV nawet po wyłączeniu ograniczeń pamięci itp. na średnich ma może z 30 kl i wygląda jak na xboxie 360.