Wpis z mikrobloga

#pytanie Jak można grać na kontrolerze w inne gry niż sportowe i wyścigowe, nie wspominając o strzelarkach? Przed chwilą próbowałem zagrać w #saintsrow4 na padzie i jak dla mnie to była totalna porażka. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 11
@Ysgra: ohlookitsthisthreadagain.jpg ja lubię grać w każdą gierkę trzecioosobową na padzie. Można się rozwalić na fotelu. Aczkolwiek jak grałem przeciwko innym graczom w gta 5, to zostałem sromotnie #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡) pad jest ok w singlu, ale w multi przeciwko klawiaturze i myszy to raczej nie-e.
@Ysgra: Szczerze? Normalnie, kwestia przyzwyczajenia. Jak ktoś pisze tak jak ty to:
a) pograł 5 min. i się zniechęcił i zarzucił i nie wie co traci,
b) ssie pałkę w grach :)

Ja tam gram w Titanfalla, Halo i Destiny na padzie i jest super. Wiadomo, że to inne doświadczenie niż Quake 3 na myszce i klawiaturze, ale nadal sprawia to ogromną frajdę. Ogromny plus za fakt, że mogę się rozwalić
@Ysgra: jak kupiłem xboxa i zacząłem grać w farcry4 to poziom kur#$cy osiągnął szczyt. Do tej pory tylko strzelanki na pc. Powoli, powoli i zaczęło być to całkiem przyjemne :) Daj sobie czas ..