Wpis z mikrobloga

mirki jestem nowy w grze, wbiłem 42lvl, przeszedłem wszystkie akty i przeniosło mnie na początkową mapę z jedną różnicą że moby są adekwatne do mojego poziomu. Czy teraz znowu muszę od nowa przechodzić te same questy i akty?
#pathofexile
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cwiercwieku: To działa tak samo jak w diablo II. 3 poziomy trudności, każdy zaczynasz od początku. Na cruel masz -20 do resów i tracisz 5% expa do następnego lvla na każdym deadzie, a na merciless (3 poziom trudności) masz -60% do wszystkich resów i tracisz 10% expa do następnego lvla.

Po merciless zaczyna się endgame, czyli farmienie różnych stref i map, co jest najciekawszą rzeczą w PoE, bo contentu jest
  • Odpowiedz
@Inanis powiedz coś więcej na temat tego usunięcia 3 krotnego przechodzenia gry? W sensie wystarczy przejść na normalny a później nie trzeba będzie lecieć questów już?
  • Odpowiedz
@beginpl: Usuną jeden poziom trudności, środkowy czyli cruel. Teraz musisz przejść 12 aktów 3 trudności razy 4 akty, po usunięciu będzie tylko 10 aktów, 2 trudności razy 5 aktów.
Generalnie mi path of exile się znudziło na początku przy 3 przechodzeniu gry w 2 akcie, a potem jak zaczęłam znowu grać, to tego tak nie odczuwałam.
  • Odpowiedz
@Inanis no mi właśnie w tej lidze się nie chciało grać ze względu na to że musiałem robić po raz kolejny te wszystkie questy a jak się ma już z 10 postaci na high level to niestety robi się to nudne ( ͡° ͜ʖ ͡°) także jak usuną cruela to jak najbardziej jestem za
  • Odpowiedz
@beginpl: Nie musisz robić wszystkich questów, mi dojście do dried lake zajmuje 10 godzin gry na softcore. 3 quicksilvery of adrenaline, wanderlust i jazda.
  • Odpowiedz