Wpis z mikrobloga

Pokestop obok mojego domu przestał być osiągalny z ulicy (znajduje się na zamkniętym i ogrodzonym terenie), jest jakaś szansa, że Niantic zmieni lokalizację tego pokestopu, aby był dostępny z ulicy? Kilkadziesiąt metrów różnicy w dalszym ciągu będzie poprawnie opisywało ten punkt.
#pokemongo
  • 9
@Aranos: Kiedyś czytałem, że jakiś Gym w USA (który miał być na kościele), znajdował się po drugiej stronie ulicy, na jakiejś prywatnej posesji. Gracze, żeby nie przeszkadzać temu komuś, napisali ticketa do Niantic z prośbą o przesunięcie Gyma tam, gdzie powinien być.
Niantic usunęło gyma i zamknęło ticketa :D

Więc możesz próbować, ale imo nie ma szans.
@Tytanowy_Lucjan: @Dryblas: @Ajlson: No szkoda, nie będę interweniował. Wcześniej gps w moim domu łapał pozycję po przeciwnej stronie ulicy i miałem tego stopa w zasięgu, teraz gps pokazuje rzeczywistą pozycję i stopa już nie dotknę, a brakuje kilkunastu metrów :(
@Aranos: Ja się strasznie wkurzyłem, jak w #ingress wyłączyli możliwość dodawania nowych portali (niby na chwilę, parę miesięcy temu. Głupie #!$%@?! #nianticwel). Tak to bym miał w pracy teraz portal w ingress, a w pokemonach pokestop. A tak to mam 'tylko' spawn :D