Wpis z mikrobloga

UWAGA!!! Do wszystkich #rozowepaski - mam kuszącą propozycję.

Chciałybyście trochę zarobić? Nie, spokojnie nie chodzi o nierząd. Ale w tym pomyśle na pewno podstawą jest rząd.

Do rzeczy: Mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i rzeczywiście za urodzenie upośledzonego dziecka będzie można przytulić 4k CBLN. Jeśli tak się stanie, to propozycja brzmi następująco: Robimy takiego dzieciaka, hajs dzielimy fifty-fifty, guwniaka oddajemy do adopcji i cieszymy się życiem. Zerowa inwestycja, na 9 miesięcy, 2k zysku. Jak tu nie brać?

Przechodzę do faqów:
1. Skąd pewność, że guwniak będzie s---------y?
Kilka słów o mnie: od 3 lat na mirko, było bordo, lubię pasty, pepe i anime. W mojej rodzinie lista dotkliwych chorób genetycznych jest długa jak stąd wpizdu. Koklusz, asymetria rektalna, s----------e umysłowe, brak tchawicy, bezdech autoerotyczny, skłonność do obgryzania paznokci, caligynefobia, ablutofobia, dziadek był w partii ... kurde lepiej zapytaj czego na liście nie ma.

Oferuję: dyskrecję i 30 sekund zajebistego seksu.

Z uwagi na spodziewane ogromne zainteresowanie, panie będą obsługiwane w kolejności, w jakiej się zgłoszą. Koszty transportu pokrywam ja. W zależności od potrzeby (twojej urody), a-----l pokrywasz ty.

Zgłoszenie ze zdjęciem proszę przesyłać na PW.

  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach