Wpis z mikrobloga

@Justyna712: Chyba powinienem się zastanowić nad zmianą pracy.
Skoro to sprzedają to znaczy, że ktoś jest w stanie zapłacić 400 zeta za pieniek :/
  • Odpowiedz
@Justyna712: @Colek: @jokefake: @n0xx: @Yog-Sothoth: Sam mam zakład stolarski i mnie ta cena za mocno nie dziwi, chociaż zdaję sobie sprawę, że jest wysoka. Jednak jest parę składowych, które sumują się na tę cenę. Nie każdy dostanie od ręki taki pieniek, a z lasu go od tak nie wyniesiesz (koszt +-100 zł + transport z tartaku lub od leśniczego 30 zł), obrobienie z kory i wyczyszczenie z
  • Odpowiedz
@Justyna712: Kiedyś pracowałem w sklepie internetowym sprzedającym między innymi takie designerskie pieńki, cena była podobna do tych ze zdjęcia. Niestety z czasem wyszły z kolekcji firmy, która je produkowała (tzn sprowadzała z Chin i pakowała w karton ze swoim logo). Klientów było zadziwiająco dużo, więc szefowa zdecydowała się samemu robić takie pieńki i sprzedawać jako markowe. Zamówienie u stolarza pomalowanego pieńka było tańsze, niż kupno po cenach hurtowych u tej firmy,
  • Odpowiedz
@pjakubov: wiem ile kosztuje drewno, bo swego czasu postanowiłem obić surową dechą ściane w pokoju ( ͡° ʖ̯ ͡°)

najpierw godzine tłumaczyłem sebie w tartaku ze chce m2 a nie m3 drewna i nich to #!$%@? po prostu odmierzy, skoro deski mają jednolitą grubość, następnie sobie przeliczyłem pod kreską że nawet #!$%@? sosna 1,5k z metra to nie wychodzi zbyt kolorowo i kupiłem panele xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Justyna712 człowieku czego się spodziewasz po sklepie pakamera.pl...
Oni mają tylko takie dizajnerskie okazje dla osób nie wiedzacych co to piła spalinowa, czy klucz płaski.
  • Odpowiedz