Wpis z mikrobloga

No k---a nie wytrzymie. Jacy niektórzy ludzie są w----------y, ale po kolei. Zajeżdżam na parking pod szpitalem moją Hondo Civic 1.6 Vtec rocznik `00 z ziomeczkami. Zero wolnych miejsc, a nie jedno jest ale na styki bo jakiś debil swoim Matizem zaparkował jak święta krowa. No nic, wjeżdżam jakoś się udało. Niestety wychodząc z auta lekko otarłem się o drzwi tej świętej krowy. I nagle ten do mnie z mordą coś tam mlaska nie zrozumiałem na początku, chyba jadł banana:
- Co chujasie wyprawiasz, ślepy jeteś, nie widzisz, że tu stoję?
Na co ja kulturalnie go przepraszam i mówię, że stanął jak jakaś baba, nie dość, że zajął swoje miejsce parkingowe to jeszcze połowę drugiego. A ten dalej mlaska otwierając kolejnego banana:
- Co ty chujasie będziesz mnie od bab wyzywał jeszcze pożałujesz. Ledwo co się tym bananem nie zachłysnął. Ja zdezorientowany tak jak i moje ziomeczki uśmiechnęliśmy się tylko. Dawno takiego błazna nie widzieliśmy.
A c--j z nim olałem go i poszedłem załatwiać swoje sprawy. Teraz wracam, poszedłem się jeszcze odlać nieopodal i zauważałem, że mam coś w wydechu. Podchodzę bliżej, a tam k---a co?
P--------Y BANAN OD TEGO TROGLODYTY Z MATIZA NO JAK ŻEM SIĘ NIE W-----Ł K---A
NO JAK JA NIE CIERPIE TAKICH LUDZI NO K---A MAĆ

Kończę ten wywód bo już się nie chcę dalej w------ć i PIC RELATED
#w---w #oswiadczenie #coolstory albo raczej #sadstory #pdk
Kozzi - No k---a nie wytrzymie. Jacy niektórzy ludzie są w----------y, ale po kolei. ...

źródło: comment_OlZmC2fAiAGCvjBDfbtl7ABzfMAXVO9Y.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zauważałem, że mam coś w wydechu.


@Kozzi: Albo jesteś bardzo niski (tak do 30 cm wzrostu), albo pijany i do samochodu się czołgałeś, bo inaczej byś tego banana nie zobaczył. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz