Wpis z mikrobloga

@nat89: No to osoby, które ci zaplusowały. Znałem takich ateistów, a później do spowiedzi maszerowali przed ślubem.

Trochę tak na ślepo się czepiam, ale młode osoby robią obecnie cyrk z tego sakramentu. Najpierw wielcy ateiści a później zmarszczona dupa przed ołtarzem.

nie zamierzam brac koscielnego


Z takimi też się znałem XD
@inozytol moj przyszly maz tez jest ateista wiec po co nam koscielny? Co on takiego zmienia w zyciu? Dla mnie zareczyny sa rownoznaczne ze slubem bo daje swoje slowo swiadomie.
A co do tego wpisu dodalam to dla smiechu nie po to aby ludzie wzieli to do serca i zaczeli "stosowac" :)
@nat89: kiedyś andrzej lepper przyszedł do tvenu z zapowiedzią, że ma listę inwigilowanych dziennikarzy. Zapowiadali to dość hucznie, a ten wyciągnął kartkę a4 prosto z drukarki (taka jak wyżej na zdjęciu) i napisanymi tam w kolejnych wierszach nazwiskami dziennikarzy. Mniej więcej taka wiarygodność ma to zdjęcie
@karmajkel-nowak: To w sumie wygląda tak, jakby ktoś był na takich zajęciach, spisał sobie najgłupsze rzeczy jakie usłyszał i to pokazał. Większość z tych "mądrości" słyszałam na lekcjach religii od katechetki, ale ta kartka nie wygląda na jakąś listę zagadnień ani nic takiego.
@inozytol: osobiście jestem ateistą, ale nie przeszkadza mi sie umawianie z wierzącymi #rozowypasek i równie nie przeszkadzało by mi wzięcie ślubu kościelnego gdyby ona tego chciała. Skoro nie wierze to mi to lata, a dla niektórych to strasznie ważne, wiadomo nie zaczne wierzyć czy chodzić do kościoła, ale raz na pare lat nie zaszkodzi mi się tam przejść. Ostatnio jak byłem to nie gryźli ani nie gwałcili więc od tego czasu
osobiście jestem ateistą, ale nie przeszkadza mi sie umawianie z wierzącymi #rozowypasek i równie nie przeszkadzało by mi wzięcie ślubu kościelnego gdyby ona tego chciała. Skoro nie wierze to mi to lata, a dla niektórych to strasznie ważne, wiadomo nie zaczne wierzyć czy chodzić do kościoła, ale raz na pare lat nie zaszkodzi mi się tam przejść. Ostatnio jak byłem to nie gryźli ani nie gwałcili więc od tego czasu się chyba
czyli ja się moge z ciebie śmiać, że jesteś obdardziuchem z ulicy, dajesz dupy po kątach pijakom i zalewasz pałę co tydzień?


@house_ze_skrzypcami_w_tle: Mimo całej durnoty tego "śmiesznego żartu", to jest jednak różnica między takimi wrzutami na osoby prywatne a wrzutami na organizacje, grupy etc.