Wpis z mikrobloga

#neuropa #polityka #tvpis #tvp #media

- Dlaczego odszedłeś z Telewizji Polskiej? Jak tam jest? Czy to wszystko, co się mówi, pisze o skrajnym upartyjnieniu to jest prawda z twojego osobistego doświadczenia?

- Niestety muszę powiedzieć, że to jest absolutnie prawda. Przez te wszystkie lata pracy w TVP obserwowałem różnego rodzaju zawirowania i wpływ polityki na to, co się tam dzieje. Ale teraz to następuje w wymiarze niespotykanym wcześniej. To mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością. Następuje - nie bójmy się tego słowa - zawłaszczenie mediów przez jedną stronę sceny politycznej. Co po prostu nie wszystkim odpowiada. Mnie nie bardzo to odpowiada. Nie bardzo potrafię się odnaleźć w tego typu realiach. To tak wygląda. A mówię to z ogromną przykrością, bo zawsze wierzyłem, że media publiczne służą całemu społeczeństwu i powinno się w nich stosować maksymalny, jak największy obiektywizm - powiedział Orłoś.


Więcej Tutaj
  • 7
Czyli w skrócie. Orłoś ma gdzies upolitycznienie mediów publicznych, przeszkadza mu tylko strona ktora obecnie rzadzi w tvp.

Czyli w skrócie. @bobyxyz: ma problem z czytaniem ze zrozumieniem, zamiast wiadomości TVP zaleca się więcej lekcji języka polskiego.