Wpis z mikrobloga

---------------------------------------------------------------------------------
WSPARCIE INFORMATYCZNE DLA IMPERIUM ROMANUM
---------------------------------------------------------------------------------
Witam serdecznie,

Szukam jakąś dobrą firmę informatyczną/specjalistów, którzy zajmują się tworzeniem stron internetowych i ich optymalizacją za niewysokie ceny.

Portal o antycznym Rzymie IMPERIUM ROMANUM -> http://www.imperiumromanum.edu.pl/ został w całości zaprojektowany przeze mnie, osobę bez wykształcenia informatycznego, która progeamowała metodą prób i błędów. Doszedłem do momentu, w którym nowe funkcjonalności lub przyspieszenie jej działania, przekracza moje zdolności i wiedzę.

W tym celu pytam się Wam użytkownicy Wykopa, kogo mógłbym poprosić o takie wsparcie. Oczywiście interesują mnie raczej jak najniższe wydatki.
To co chciałbym osiągnąć to:
I) znacznie przyspieszyć działanie strony
II) poprawić kod
III) poprawić działanie portalu na urządzeniach mobilnych
IV) ewentualnie poprawić design pod użytkowników

Dziękuję
IMPERIUM ROMANUM

#webdev #imperiumromanum
IMPERIUMROMANUM - -------------------------------------------------------------------...

źródło: comment_ad9BYD6t5IISN6d91CnADoyzVltzSB02.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@kuskoman @apee
Serwer cloudflare-nginx
Hosting dhosting.pl
Strona oparta na Wordpress 4.6.1 - Theme (romanum)
Pluginy WP SuperCache
Pluginy inne:
sp-news-and-widget
ultimate-social-media-plus 2.5.0
ubermenu
js_composer
zk_polityka_ciastek
reduce-bounce-rate 4.1.0
wordpress-popup
wp-pagenavi 2.91
quotes-collection
wp-deferred-javascripts
  • Odpowiedz
@apee: z taką listą to nie ma prawa działać jak błyskawica przy takim przeroście formy.
W szczególności gdy wtyczka super cache do WP nie działa prawidłowo.
Ilość skryptów dołączanych do kodu każdej strony również przeraża, choć to w dużej mierze adsense ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@IMPERIUMROMANUM: proponuję przyglądnąć się uważnie czy odwiedzający korzystają z wtyczek FB i addthis. Bo jest to dość spore i niepotrzebne obciążenie.
Dibhala - @apee: z taką listą to nie ma prawa działać jak błyskawica przy takim przer...

źródło: comment_fQBA89eUM5YPMelltyBiXJ3dXRcXKXwT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz