Wpis z mikrobloga

Człowiek się naczyta na forach, nasłucha ekspertów i potem zamiast cieszyć się życiem to... O #!$%@?, idę w góry, będzie wiało, to biorę softshella (bezmembrany, powtarzam, bez membrany). Ale jakby lało, to spakuje też kurtkę goretex 2,5 L bo ma najlepsze parametry oddychalności. A Ty co? W bawełniaku jak podludzie? O kurde, na górze będzie postój 15 minut. To wezme też primalofta! Przeżyje dzięki temu na śnieżce aż dotrze pomoc. O nie, noc zaraz zejdzie.Wyjmę swojego Olighta tuningowanego na swiatelka.pl, dzięki temu ma moc 2137 srumenów. Dobrze, że mam zegarek z kompasem, gpsem i masażem stóp od Srunto ( ͡ ͜ʖ ͡) w drodze po ziemniaki do piwnicy też się przyda #pdk A jakbym się zgubił w lesie to mam swojego victorinoxa z milionem narzędzi, jak i nóż custom robiony na zamówienie pod apokalipse. Gryzę gruz z cyganami, ale przynajmniej mam sprzęt na te 3 wyprawy do roku. A i fotkę nowych zakupów na forum wrzucę.

A normalny człowiek bierze swoją kurtkę z sieciówki, bluze z kapturem i się cieszy po prostu życiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie dziwie się, że na ngt potem jako kurtke przeciwdeszową ludziom polecają raincuta za 39 zł (zwykły foliak), który i tak zrobi to, co wszystkie inne.

trochę #pasta #heheszki #survival #turystyka #podroze #knives #militaria
  • 1
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: coś w tym jest, ale ja np. lubię swoje zabawki nawet jeśli wykorzystuje je te 2-3 razy do roku... bo nie wykorzystuje je tylko rok, ale rok po roku przez wiele lat...
nie mniej nie spuszczam się nad tym jaki super taktyczny szpej mam, a jakiś amator w adidasach pcha się na śnieżkę, ale i owszem są ludzie nawiedzeni co to po bułki do sklepu muszą plecak ucieczkowy zabierać ze