Wpis z mikrobloga

Pokazuję rodzinie moją legimtymację doktoranta i mówię ucieszona: "mam zniżki na komunikację miejską do 35go roku życia."
Na co mój 18-letni brat z pełną powagą:

"Kto jeździ komunikacją miejską do 35go roku życia, już w niej zostaje."

Kurtyna.

#heheszki #rodzenstwo
  • 89
  • Odpowiedz
@choksondik: jak kiedyś siądzie koło ciebie taki cap co już się pewnie nie mył z miesiąc to zmienisz zdanie na temat komunikacji publicznej. W mieście jeszcze daje radę bo jest często i do późna. A poza miasto to jak w lesie autobus raz na 3h przepełniony po brzegi albo śmierdzącymi staruchami z milionem toreb albo z patomłodzieżą która drze ryja na cały autobus i oczywiście cała podróż do centrum trwa koło
  • Odpowiedz
Świadome poruszanie się komunikacją miejską to powód do dumy.
Świadome posiadanie i eksploatacja własnego samochodu to wyjątkowy egoizm czystej wody i powód do wstydu.
  • Odpowiedz
@Drmscape:

na pewno, przeczytales co tam jest napisane? To co wkleiles dotyczy studentów zagranicznych.

Tak, a punkt wyżej dotyczy ludzi którzy są uczniami szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i szkół policealnych jednocześnie.
  • Odpowiedz
@Drmscape:
Jak na kogoś kto nie rozumie czym jest wyliczenie naprawdę przesadzasz z byciem bucem, tym bardziej, że jeśli się mylisz możesz sprawić, że ktoś zapłaci przez Ciebie mandat.
  • Odpowiedz
Ten polski kult samochodu i komunikacja miejska jako coś gorszego. Ja wiem, że to żart, ale jednak wybrzmiewa w nim troszkę nasza mentalność.


@choksondik: brak samochodu jest dobry gdy jesteś jeszcze studentem a Twoje największe zakupy to weekendowy zapas alkoholu a Twój czas jest wart stosunkowo niewiele. Zrób bez samochodu choćby większe zakupy - niby się da, ale zejdzie Ci z tym cały dzień który mógłbys wykorzystać o wiele lepiej.

Gdy
  • Odpowiedz
Świadome poruszanie się komunikacją miejską to powód do dumy.

Świadome posiadanie i eksploatacja własnego samochodu to wyjątkowy egoizm czystej wody i powód do wstydu.


@PrawdaoSmolensku: to chyba tylko na wypoku ludzie potrafią takie głupoty pisać xD
  • Odpowiedz