Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, taka sytuacja.

Bliska mi osoba o tym opowiedziała, wiem że to jest autentyczna historia.
Coś czym podejrzewam że i telewizja byłaby zainteresowana.

Szkoła podstawowa w jednym z polskich miast.
Nauczanie początkowe. Klasy 1-3.

Na 3 tygodnie przed zakończeniem roku szkolnego nauczycielka idzie na urlop, dziwne, ale może się zdarzyć.

Wczoraj poznałem powód.
Nauczycielka skopała jednego z uczniów, dość problematycznego podobno.
Stała nad nim i kopała nogą, #!$%@? jedna.
Wszystko było na monitoringu, który po kilku dniach automatycznie jest zapisywany nowymi nagraniami.

Dyrektorce udaje się jakoś cicho załatwić sprawę, nauczycielka na urlop, dzieciak ponoć przeniesienie do innej szkoły.

Z okazji niedawnego Dnia Nauczyciela nauczycielka dostaje nagrodę dyrektora.
O nagrodzie dowiaduje się rodzic ucznia.
Wpada do szkoły, robi gnój w gabinecie dyrektora.

Dziwi mnie zachowanie rodzica, bo ja osobiście bym nie odpuścił, zarówno nauczycielce jak i dyrektorce, która babę powinna dyscyplinarnie na zbity pysk #!$%@?ć ze szkoły. I mam nadzieję, że rodzice dziecka coś z tym zrobią.

#szkola #podbaza #patologiazewsi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: raz byłem na wywiadówce u mamy w szkole bo czekałem, żeby razem z nią wrócić. Kopałbym tych rodziców równo
"Mój Tomuś nazwał Panią starą #!$%@?ą?? Niemożliwe, u nas w domu nawet nikt takich słów nie używa, on taki kochany muchy by nie skrzywdził"
OP: @RocketQueen: ta gównonagroda to około 1,5k PLN. Przyznaj sama, nie #!$%@?łabyś się gdyby nauczyciel który skopał Twojego dzieciaka po 4 miesiącach dostaje nagrodę za swoją pracę?

Choć postępowanie rodzica jest dziwne, ja bym babie nie przepuścił tego.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop