Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!

Po 4 latach przeglądania wykopu nadszedł czas założenia tutaj konta. Zdecydowałam się na to, bo potrzebuję Waszej pomocy.

Córka moich znajomych EMILKA JASIC (więcej o niej tutaj —> http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/emilka/?lang=pl ) choruje na raka mózgu. Ma dopiero 12 lat, a od 4 lat walczy z chorobą. Jej ostatnią deską ratunku jest terapia dr. Burzyńskiego z kliniki w Houston (USA), za którą dostał Nagrodę Nobla! Szansa jest ogromna, ale potrzeba na leczenie 1 500 000 zł !!!

Dlatego apeluję do ludzi dobrej woli o darowiznę na konto Emilki, chociażby symboliczną złotówkę, ewentualnie wysłanie SMS albo CAŁKOWICIE ZA DARMO o zagłosowanie na mnie w konkursie —> https://kobietaroku.kik.pl/k/monikaKubala a ja całą wygraną przeznaczę dla chorej dziewczynki.
Głosować można tylko dzisiaj do północy.

FUNDACJA RYCERZE I KSIĘŻNICZKI
UL. ZAGÓJSKA 2/4 /85
04-101 Warszawa
PKO Bank Polski SA
90 1020 1042 0000 8902 0324 4142
tytułując przelew:
„DAROWIZNA DLA EMILKI”
Do wpłat zagranicznych
Swift:BPKOPLPW 90 1020 1042 0000 8902 0324 4142
IBAN: PL90102010420000890203244142
tytułując przelew:
„DAROWIZNA DLA EMILKI”
SMS o treści EMILKA na nr. 79567
za 9zł netto (11,07zł brutto w tym VAT)
SMS o treści EMILKA na nr. 76567
za 6zł netto (7,38zł brutto w tym VAT)

#pomagajzwykopem #zbierajo #leczenie #lekarz #medycyna #pokazmorde
  • 38
@Shatter @Shatter bigos to dosc istotny element pasty o ojcu wedkarzu, wiec i ever i aktualnie chyba najbardziej na szczycie. Tak, mam swoje zycie realne, ale wykop to okreslona spolecznosc i to jest w nim fajne.

Ps. Wszystkie pytania dotyczyly w zasadzie mirko, na ktorym to laska zawiesila ogloszenie.

Ps.2. Panna po zalozeniu konta nie dodala przez caly dzien zadnego innego wpisu/znaleziska/komentarza niz te zebry. I chocby sie miala wspierac googlem to
@kawazrana: ty, ale jak nie potrafisz napisać "bigos" to nie #!$%@? się. bo co to jest "bogos"? i niby mam mieć kryształową kulę o jakie słowo ci chodzi czy jak? poza tym jakbyś była taka ogarnięta to mogłabyś zapytać o to do której pasty preludium jest pasta o leczo, bo bigos wcale nie jest motywem przewodnim pasty o wędkarzu. może sobie przeczytaj ze dwa razy zanim zaczniesz zgrywać znawcę past na