Wpis z mikrobloga

@kazzr: z cenami bywa różnie, u mnie np. wymiana rozrządu (komplet) w ASO kosztowała swego czasu 2.5k pln gdzie w 'normalnym' serwisie zrobiłem to za jakieś 2k pln na tych samych częściach więc nie tak znaczna różnica. Tak czy inaczej wolałem to zrobić w tym innym serwisie bo ASO nie ufam ale to odrębny temat.
@ksiak: @xetrov: wiem, że nie ma reguły, tylko u mnie ten serwis jest tak #!$%@?, że jak tam zajechałem to wielką łaskę mi zrobili, że w ogóle mogą zobaczyć i "rzucić okiem", a najlepiej to żebym #!$%@?ł bo kawe trzeba dopić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak z ciekawości zadzwoniłem,


Spoko, też tak mam. Ostatnio z ciekawości podjechałem żeby mi powiedzieli ile będzie kosztować wymiana szyby.


Nie dość, że czekałem godzinę, to termin za xx dni. Poprosiłem o wydruk - żeby po raz kolejny nie czekać i szukać po numerach... Odpłatnie mogą mi zrobić wycenę.
Ja pierdziele.
Pojechałem do firmy co się specjalizuje w szybach - parę lat gwarancji (ubezpieczenie za 20zl nawet jak mi kamień uderzy wymienią
serwis serwisowi nie jest równy.


@ksiak: ceny identyczne, poziom obsługi może lekko się różnić.
Jednak zasadniczo to oni mają klienta gdzieś. Wiesz dlaczego?
Dlatego, że jak zrobi poza ASO to mu zabiorą gwarancję i wiele osób się tego obawia.
Prawda jest jednak taka, że za ich przeglądy, pierdoły typu wymiany oleju itp. płaci się chore pieniądze.
Kiedyś potrafiłem im zostawić tysiąc złotych, teraz robię to samo prywatnie za ~300.
Prywatny warsztat
@defoxe: nie zabiorą gwarancji. Przepisy się zmieniły. W tej chwili problem mają tylko i wyłącznie nabywcy którzy korzystają z leasingu. Gdyż zazwyczaj wtedy taka umowa dodatkowa zawiera odpowiednie przepisy. Tutaj więcej informacji.