Wpis z mikrobloga

Jeżeli jeszcze dzisiaj nie było Was na stronie startowej google.com i nie zdążyliście zobaczyć, czym częstują swoich gości, to naprawdę dużo straciliście! Polecam jak najszybsze odwiedziny i zagranie w dostępną z okazji Halloween grę! Ciekawa mechanika rozgrywki, która może posłużyć jako wzór co najmniej kilku nowych gier! Jest się na czym wzorować, zarówno jeżeli chodzi o pomysł jak i design :)

#lefthandfreestudio #gamedev #gry

Zapraszam na:
|| Strona internetowa Left Hand Free Studio || Facebook || Twitter || Google Play ||
Odcien_Trawiastego - Jeżeli jeszcze dzisiaj nie było Was na stronie startowej google....

źródło: comment_ZcGY3PXfHt44aDUXkd4ZUvCgLs0FZMgF.gif

Pobierz
  • 6
Ciekawa mechanika rozgrywki, która może posłużyć jako wzór co najmniej kilku nowych gier!


@Odcien_Trawiastego: Przecież ta mechanika (rzucanie zaklęć poprzez rysowanie symboli) pojawiła się już w wielu różnych grach, takich jak chociażby seria Harry Potter, Reksio i Czarodzieje czy niektóre produkcje na konsole Nintendo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@HrabiaTruposz: Na pewno nie jest nowa, ale uważam, że można to wykorzystać jeszcze na wiele sposobów. Dla mnie jest to pewien pomysł na którego podstawie można stworzyć coś zupełnie nowego. Dzięki temu, że zauważyłem tę grę, to przypomniałem sobie o tej mechanice, a to dobrze, bo jest grywalna i sprawia dużo frajdy :)