Wpis z mikrobloga

@mateuszo: Nie, tamten wpis miał ponad 250 komentarzy jak się inni dołączyli :) Ja siedziałem wgapiony w telewizor wtedy.

Póki co mecz nudny, brak sytuacji, brak ciekawych akcji. Valencia ciśnie.

Real w tarapatach, groźne dośrodkowanie Costy.
  • Odpowiedz
@footix: Czuj się swobodnie, piwo, paluszki, czipsy - wszystko jest. Możesz też komentować.

@mateuszo: Ronaldo nie wykorzystuje 100% sytuacji, więc wywraca się powstrzymany przez masę powietrza. Nie ma karnego!!!
  • Odpowiedz
@mateuszo: Obstawiam 3-2 dla Realu Madryt z racji tego, że Albiol gra w obronie... poza tym Valencia jest silna, zwłaszcza jak się napnie, a na taki mecz się napina.

P.S. Dobry motyw z tymi statystykami robisz, pełna profeska :). Spoko jest ten serwis. Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze zaczniemy robić przedmeczowe studio na jakimś wideoczacie ;)
  • Odpowiedz
@Lord_Blizzard: Sam go odkryłem kilka dni temu i namiętnie korzystam.

@sn4tch: Niegroźna sytuacja w polu karnym Valencii, Ronaldo wykorzystał dynamit w nogach i wyskoczył do wysokiego dośrodkowania. Nie wykorzystał jednak głowy i nie ma bramki.

Ależ groźna akcja! Costa stanął przed szansą strzelenia pierwszej bramki, jednak Casillas jakimś cudem wybronił. Dobijał drugi Costa, głową. Słupek. Wielkie szczęście Królewskich.
  • Odpowiedz