Wpis z mikrobloga

#mirkots

Syn Wedkarza here. otoz po moim dzisiejszym poscie wrecz ZALALA mnie fala TSUNAMI idiotyzmow.
1. "to co, jak padniesz w tibi to konczysz gre?" - ja bym nie skonczyl, wiem ze osoba ktora to mowi tez nie, ale trzeba sie liczyc z tym, ze duzo ludzi gdy zostanie spekowane, raz, drugi, przestaje widziec sens w graniu, po co ma expic i zbierac itemy, skoro zaraz moze je stracic BEZ POWODU? (ps. nigdy nie umarlem od gracza na mirkots)
2. "syn przestan plakac nie badz ciota" - ja nie placze, ja chcialem sobie pograc z mirkami, w normalnej atmosferze, jesli dla was mowienie wam ZARGUMENTOWANEJ prawdy prosto w ryj jest placzem, to dobrze, jestem placzkiem
3. "w tibi zawsze bylo pvp" - bylo, ale to nie powod, zeby na serwerze na ktorym jest 50 osob online wybijac polowe - chyba ze naprawde sie nie lubi tego serwera i chce sie zeby go zamknieto - ok then.
4. "to zrobcie team i nas zabijcie" - sram na robienie teamu na serwie, w ktorym gralbym tylko ja, moj team, i team przeciwnikow - juz wole sobie wbic na jakis war ots, bo na wroga tez trzeba zasluzyc, dla mnie jarkendery nie sa wrogami, dla mnie sa robakami, i za maly poziom intelektualny prezentuja zebym wgl zwracal na nich uwage
5. "to po co o tym robisz dramy i #!$%@? 24h?" - bo kazdy nazeka ze serwer umiera, mowia ze to przez brak eventow, ze to przez marahina - #!$%@? #!$%@? sie od administracji, serwer open source, nie dostaja za to pieniedzy, zrobili to dla was - wy dla nich nie robicie nic. nie musicie grac. to ze gracie tam za darmo nic nie znaczy, na ich miejscu - przy waszym nazekaniu - tez bym nic nie robil, a moze nawet zamknal serwer skoro i tak gracze nie sa zadowoleni, i tak wielkie brawa dla administracji ze dalej to hostuje mimo zachowania community.
6. "pvp od 100 lvla debil XD" - pvp od 100/90/80 lvl'a by przynajmniej pozwolilo nowym sie rozbujac, serwer jest w sytuacji gdzie gdy pojawia sie ktos nowy - zostaje niszczony przez high lvl gildie i konczy gre. ew. zrobic redskull od 3 fragow, blackskull od 4/5 fragow, i wydluzyc czas trwania do JEDNEGO MIESIACA. - wtedy taki 100lvl nie mogl by zabic 8x 30lvli, tylko np. 2, a dalej by sie sral o wlasna gre. jesli ktos uwaza ze te zasady sa debilne - niech idzie na jakis war ots ktorych jest pelno.

administracja nie zajmuje sie serwerem? ok. ale chcecie tu grac mimo tego, prawda? wiem ze chcecie, bo gracie, wiec dlaczego zamiast pomartwic sie o przyszlosc serwera - jako osoby ktore maja na niego wplyw - robicie z niego burdel? mozecie mowic ze ja "placze", ze robie "drame" ale taka jest prawda - jesli administracja nie ma wplywu na serwer, to nastepnym najwyzszym szczeblem ekologicznym sa High LVL gracze, dziekuje, skonczylem, jesli ktos ma cos madrego do powiedzenia to niech sie wypowie, ale prosze #!$%@?, dajcie jakies ARGUMENTY na to co mowicie.
  • 5