Wpis z mikrobloga

@cacyyy na allegro nie kupisz op coma bo dystrybutorem na polske jest firma adako ktora takich sprzedawcow na allegro swojego czasu mocno scigala i dlatego nikt tego teraz nie sprzedaje bo sporo ludzi drogo wyszedl ten handelek
@mickovsky: a możesz wrzucić jakiś link z allegro? chodzi o lepszy sprzet, mam zamiar robic przekladke z anglika, miedzy innymi mam do zrobienia navigacje, bo dawca ma, biorca nie ma.
@cacyyy car passy od obydwu aut masz? jezeli nie to aby go odczytac bedzie ci tez potrzebny albo programator do eepromow i np. wyciagniecie pinu kalkulatorem z ktoregos z podzespolow auta, albo po kablu np. ioterminalem badz carprogiem. co do navi to bedziesz musial przelozyc ekran oraz radio bo te dwie rzeczy sa sparowane, ewentualnie wylogowanie radia ze starego auta i zalogowanie do nowego przy uzyciu pinu z carpass. op com spokojnie
@mickovsky: ooo to widze ze sie zaczynają schody. O co chodzi z tymi carr pass? ogolnie mam całą vectre europejska na przeszczep. Tylko w dieslu, biorca to benzyna. Całego kompa nie przerzucę.
no do tego musisz miec interfejs o który pytasz. musisz miec albo opcoma albo techa2. opcomy od chinoli mają często problemy z niektórymi rzeczami ale to zależy jaki kupisz, tech znowu robi wszystko ale cena w oryginale jak i podróbie jest średnio atrakcyjna żeby kupować go do jednej roboty.