Wpis z mikrobloga

Ten uczuć gdy wracasz w niedzielę po południu z pracy do domu i zastajesz taką wiadomość od swojej narzeczonej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ech, 4 lata związku w #!$%@?, gdzie ja ciężko harowałem nawet w weekendy, bo jako mężczyzna planuję przyszłość. Jakby tego było mało to jeszcze Legia przegrała w Lidze Mistrzów z Realem :/ Ech, kumpel już do mnie z flaszką jedzie, będziemy grać w FIFE na playstation - chociaż tyle dobrego.

Pobierz Swiatek7 - Ten uczuć gdy wracasz w niedzielę po południu z pracy do domu i zastajesz ...
źródło: comment_GqOjjQkTE7rn4mGWiUFmedgnnkKww14X.jpg
  • 30
gdzie ja ciężko harowałem nawet w weekendy

ja ciężko harowałem nawet w weekendy

ciężko harowałem nawet w weekendy

harowałem nawet w weekendy

nawet w weekendy

w weekendy


@Swiatek7: przeanalizowałem problem w waszym związku. Pewnie jej "odwaliło", bo za mało czasu jej poświęcałeś.
@trudnomizasnac: trudno mi będzie zasnąć po takich słowach ( ͡° ʖ̯ ͡°) To miał być spokojny, niedzielny wieczór - zamiast tego nadchodzi pora na autorefleksję nad butelką whisky ( ͡°( ͡° ʖ̯( ͡° ʖ̯ ͡°)ʖ̯ ͡°) ͡°)


Niedziela wieczur i chumor popsuty.
"chyba nie pasujemy"


@Swiatek7: Zgodnie z wykopową logiką "chyba nie pasujemy" oznacza bufor bezpieczeństwa na wypadek gdyby z tym drugim bolcem coś nie wyszło. Nie puści się jednej gałęzi dopóki nie złapie drugiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)