Wpis z mikrobloga

To ja może napisze co znaczy #pcmasterrace
Najpierw porównany jak wygląda granie na PC vs granie na maszynach stworzonych do tego celu.
I tu fani #konsole takich jak #playstation #xbox czy #nintendo powiedzą Hurrr Durr eskluziwy !
owszem i muszę przyznać że najlepiej to wychodzi firmie od Mario kanalarza. Ale zapominacie o tym że PC mają całe ekskluzywne gatunki gier. Potwierdzą to fani gier tekstowych (XD), ale przede wszystkim fani #strategie i #fps które to są wręcz Stworzone do gry ka klawiaturze i myszy. Ja wiem że teraz powiecie ale Hurr durr w gry takie jak wyścigi lepiej na padzie. Owszem i tu wychodzi kolejna przewaga nad konsolami. Do PC można podłączyć #!$%@? dosłownie wszystko, klawiatura, jojsitck,pad,kierownica,te śmieszne nunczaku z tego co wiem też chodzi, pomijam nakładki na penisa przerabiające waszego potwora w jojstick.
To kwestia gier załatwiona, urządzenia wejścia też czas na urządzenia wyjścia i tu też PC wygrywa. Monitor, lub monitory, TV jak chcesz, VR ? nie ma problemu tylko mocniejsze GPU wstaw. głośniki to samo co chcesz to masz i to jest #pcmasterrace.

Kolejna opcja możliwość rozbudowy sprzętu. Masz starego PC? wymieniasz 2-3 części i masz nowego. masz starą konsole? no to cóz czas kupić nową. I działa to też w 2 stronę. Masz PS4 a chcesz zagrać w grę z PS2 ? no cóż... A na PC z najnowszymi częściami nadal zagrasz w gry z Dosa i w sumie te z Amig, czy PS2 też odpalisz....
tak więc elo znowu PC górą.

Ale konsole podłączam do TV i gram a PC to jakieś tam sterowniki i inne takie...
Owszem nad tym pracujemy, aktualnie z tym problemem walczy projekt SteamOS

Ok tośmy pograli... I teraz czas na kolejną płaszczyznę gdzie #pcmasterrace a mianowicie Praca i tu #apple jest orany równo.
Czasy gdy Steven Jobs wychodził na scenę pokazywał amejzing komputer, do którego można było sobie zwalić bo faktycznie było do czego już dawno minęły. Wasze nowe Macbooki czy inne takie to bardzo drogie PC z logiem jabłuszka i Średnim systemem. ELO

Ale to nie koniec #pcmasterrace wyobraź sobie że Twój desktop i serwer mają tyle wspólnego że nic nie stoi na przeszkodzie by mogły się zamienić miejscami. owszem serwerownia starci bo dostanie #!$%@? noda a u Ciebie będzie głośno i prąd będzie ssany, ale tak to też jest przejaw PCmasterRace.

Słowem nie ma co skakać bo PC ora was w waszych specjalizowanych niszach a wy sami nie umiecie nawet liznąć jego nisz.

I to jest dla mnie PCMASTERACE PC to komputery tak #!$%@? szerokiego zastosowania i łatwości modyfikacji że, tego nie ma nic lepszego od tych szwajcarskich scyzoryków.
  • 19
@wytrzzeszcz:
Problem jest w tym, że #pcmasterrace to mentalna gimbaza z rakiem mózgu. Każdy w miarę ogarnięty użytkownik wie co kupuje: jak chce mieć 60 fps i nie wiadomo jakie efekty graficzne + możliwość grania w strategie, stare gry z DOSa, to kupi PC; jak ma w poważaniu fps, jakieś retro gry czy coś tam jeszcze to weźmie #xboxone albo #ps4. I #!$%@?. Największy ból dupy o granie na konsoli
@wytrzzeszcz: No i git, powiedz to tym, co po pracy chcą się jebnac na kanapie, nacisnąć jeden przycisk i zapomnieć o świecie. Nie mam konsoli, ale niektórzy po prostu wolą prostotę od uniwersalności. W końcu niektórzy kupują ładne noże a inni multotoole. Diluj z tym