Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem, jak można jeszcze w tych czasach palić zwykłe papierosy. Przecież to masochizm, niezwykle niezdrowe, nieporęczna paczka, a taki e-papieros? To co innego, zero szkodliwości zdrowiu, masz jedno swoje oczko w głowie którego doglądasz i opiekujesz się a nie jakieś pare paczek rozsianych w wielu miejscach,to jest po prostu, dziwne że jeszcze ludzie palą te papierosy świństwa. Na dodatek palacze szkodzą innym, w ich otoczeniu, nie to co Vaperzy, my możemy zawsze zmienić grzałke, liquid, co tylko chcemy, poza tym e-papierosy są nieszkodliwe, więc nie ma mowy o jakimś cudacznym biernym paleniu, no i jeszcze mniejsze wydatki, chyba że kupujesz jakieś ruskie fajki z przemytu i działasz na szkodę swojego państwa i innych obywateli, papierosy powinny być zabronione na rzecz Vapingu i taka jest prawda
Przepraszam za ściane tekstu, ale musiałem się na to wypowiedzieć
#gorzkiezale #vapenation #palenie #niepopularnaopinia
  • 19
@blackfish702: "zero szkodliwości zdrowiu". Dzięki wielkie, wykształceni ludzie badają wpływ nikotyny przez lata szukając wszystkich możliwych komplikacji zdrowotnych, które wynikają z jej użycia, a wjeżdża na salon jakiś random z internetu cały na zielono i twierdzi, że wcale nie szkodzi, ale prychłem ( ͡ ͜ʖ ͡)
"zero szkodliwości zdrowiu"


@Waspin: Umiesz ty czytać? Nikt nie mówił o tym o ile są zdrowsze od zwykłych, tylko w ogóle o szkodliwości nikotyny. Weź to swoje gunwo i idź do innego tematu
@Norskee: jeszcze raz - wykaż szkodliwość NIKOTYNY. Inne rzeczy są może szkodliwe. Ale nikotyna jako taka? Gdzie - pokaż palcem szkodliwość nikotyny jako takiej. Sam nie umiesz czytać totalnie.