Wpis z mikrobloga

kiedyś na wypoku słyszałem, że ten kukizowiec to jeden z rigczowych kukizowców
i to prawda, ma całkowitą rację
wiadomo, że wartość firmy się nie zmienia w czasie, a na pewno nie mają na niego wpływu zmiany organizacyjne i inwestycje wprowadzone przez nowego właściciela
a już na pewno nie zmieniła się pozycja na rynku
oczywiste jest też, że żadnego związku z wartością nie miało przejęcie przez Pekao części BPH
#neuropa #polityka #bekazprawakow #banki
Pobierz BarekMelka - kiedyś na wypoku słyszałem, że ten kukizowiec to jeden z rigczowych kuki...
źródło: comment_3qo2wBe8KjKSnqbpY0AJjrI2ua8QGQTJ.jpg
  • 9
wiadomo, że wartość firmy się nie zmienia w czasie, a na pewno nie mają na niego wpływu zmiany organizacyjne i inwestycje wprowadzone przez nowego właściciela


@BarekMelka: O ile są prowadzone.

oczywiste jest też, że żadnego związku z wartością nie miało przejęcie przez Pekao części BPH


@BarekMelka: Jeszcze weź pod uwagę inflację oraz to, że wycena giełdowa jest chwilowa. Ja bym poczekał z rok/dwa na kupno ich akcji. Inaczej serio przepłacimy.
O ile są prowadzone.


@Kaczypawlak: z pewnością żadne zmiany w Pekao w ciągu 17 lat nie zostały wprowadzone, masz rację tak jak pan Wójcikowski

że wycena giełdowa jest chwilowa. Ja bym poczekał z rok/dwa na kupno ich akcji. Inaczej serio przepłacimy.


Ale teraz Pekao ma bardzo niską wycenę giełdową, w czerwcu akcja była po 140 zł a teraz 123
z pewnością żadne zmiany w Pekao w ciągu 17 lat nie zostały wprowadzone, masz rację tak jak pan Wójcikowski


@BarekMelka: Widzę, że zmienili logo. A Ty o jakiś innych zmianach wiesz?:]

Ale teraz Pekao ma bardzo niską wycenę giełdową, w czerwcu akcja była po 140 zł a teraz 123


@BarekMelka: A będą niedługo jeszcze niższe. Teraz granie na giełdzie to przepłacanie za papiery i topienie pieniędzy.
@BarekMelka: przejęcie PekaoSA przez państwowe spółki od włoskiego Unicredit powinno być dokonane bez specjalnego patrzenia na koszty bowiem prywatyzacja była błędem i doprowadziła do kolonizacji Polski i transferu zysków do central tychże firm na zachodzie. Z tym trzeba skończyć, a przez lata nie było jak bo raz, że rządy był antypolskie a dwa zachód nie chciał odsprzedać swoich banków u nas i dopiero kryzys grupy Unicredit spowodował, że mamy ku temu