Wpis z mikrobloga

Mircy czo ten gógiel kłamie? Co prawda strona wrzucona do sieci tydzień temu i wciąż coś tam aktualizuję, ale wg. Google Search Console już ma jakąś, bardzo odległą, ale jakąś już pozycję dla niektórych fraz w indeksie klik, czego jednak namacalnie stwierdzić nie mogę, bo wyszukanie po tych frazach nie pozwala mi jej w wynikach znaleźć. Że tak zapytam wtf? ʕʔ

Przy okazji jeszcze zapytam wołając @wildesign który w tym wpisie pokazał ładny wykres ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po jakim czasie życia strony warto się takimi narzędziami zainteresować?

Oraz ostatnie natenczas pytanie. Czy jest to wykonalne żeby być w pierwszej j 10 do końca roku dla ww. lub podobnych fraz bez zbędnego rzucania cebulionami?

#seo #pozycjonowanie
  • 6
@madstorm:

Czy jest to wykonalne żeby być w pierwszej j 10 do końca roku dla ww. lub podobnych fraz bez zbędnego rzucania cebulionami?


Tak. Twoja branża daje wiele możliwości jeśli chodzi o pozyskiwanie fajnych linków. Sam znajomym wypozycjonowałem stronę na Łódź na identyczne frazy w jakieś 2 miesiące. Siedzą w topach chyba od 2 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@madstorm: to, że udało się wypozycjonować stronę "na łódź" nie znaczy, że uda się Tobie. Musisz mieć wiedzę, gdzie zostawiać linki, przeanalizować konkurencję, ich linki, zoptymalizować stronę.
Nie zawsze da się wypozycjonować do TOP10, bo warunków do spełnienia jest dużo, albo jeszcze więcej.
@crazyfigo: to akurat w ogólności wiem ;), sęk w szczegółach które pisze @Wesoly_Kartofelek, i właśnie o nie pytam :)

Storna jest lekka, bo prawie czysty html/css + kilka skryptów, zbudowałem ją od podstaw więc od razu jest w jakiś sposób optymalizowana pod kątem seo, o którym sporo ostatnio czytam w sieci,. Ale że tu na wyniki trzeba trochę czekać, więc warto się zapytać już doświadczonych, bo jak pisałem, jest dopiero