Wpis z mikrobloga

Wy się jaracie samochodami, a ja uwielbiam oglądać ciągniki na targach rolniczych. Ten Case IH Quadtrac jest po prostu NIESAMOWITY CUDOWNY ACH. WASZE #samochody SIĘ CHOWAJĄ!
6-cylindrowe silniki o pojemności 12,9 l
pojemność zbiornika paliwa to 1900 litrów (w modelu 620 o mocy maksymalnej 690 KM)
16 biegów do przodu i wstecz
wentylowany fotel, kabina 360°, klima, obrotowy fotel
AFS AccuGuide - system automatycznego kierowania ciągnikiem - dokładność do 2,5 cm pomiędzy rzędami
a wszystko to za 1 500 000 zł za używany model z setkami motogodzin :)
#traktorboners #maszynanadzis #cotahannah
H.....a - Wy się jaracie samochodami, a ja uwielbiam oglądać ciągniki na targach roln...

źródło: comment_M8RXoYBkhaRFq5tG0GlCBuyHiExQeLBe.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@tehSpirit: Jak nie? Gąsienice to rewelacyjne rozwiązanie - idealna zwrotność, rewelacyjny uciąg dzięki czemu niepotrzebne jest obciążenie, niski nacisk na glebę - ok, to spala do 100l/h ale mając adekwatny sprzęt to obronisz ziemię szybciej i taniej niż ciapek z 3-skibowym pługiem.
@Atencyjny_Gerbil: Znajdź dziewczynę ze wsi która może dostać odpowiedni posag ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tehSpirit: John Deere jest według mnie przereklamowany, może jeszcze powiesz że ciągniki Lamborghini są rewelacyjne? Zdecydowanie lepiej wypada MF. Fendt jest spoko, Valtra ma niesamowity design i ostatnio prezentują fajne modele ale to w sumie taki skandynawski Ursus.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: ale to są nieosiągalne dla polaków traktory, może jedynie wielkie firmy z tysiącami hektarów aczkolwiek też nie widziałem. Te maszyny są tylko w ameryce gdzie są ogromne połacie gołego pola u nas tak nie ma i są mało użyteczne
  • Odpowiedz
@tehSpirit: To dziwnych Polaków znasz albo co mają małe gospodarstwa na własny użytek. Albo nie zdajesz sobie sprawy jakimi pieniędzmi się obraca w rolnictwie.
@laza: Fendt dla mnie jest ok, tak jak wyżej pisałam. A ciapek uciągnie trzyskibowca, uciągnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz