Wpis z mikrobloga

Orientujecie się do jakich firm można zgłaszać się by wyprodukować taką niestandardową rzecz jak w załączniku? Muszą tu być zachowane w 100% dokładności wymiarowe z oryginałem. Najważniejszą kwestią w tym elemencie są te dwa otwory - na zdjęciu jeden jest wyrobiony, drugi jest oryginalny.

Problem jest taki, że jako firma chcielibyśmy zamówić tego około 10-15 sztuk więc nie będzie to hurtowe zamówienie.

Jest to spinka do głowicy drukarki w etykieciarce produktów spożywczych - jestem w stałym kontakcie z producentem tych drukarek oraz dystrybutorem ale dostałem informację, że nie sprzedają tego osobno tylko w komplecie z nową głowicą, która kosztuje 3500zł.

Kontaktowałem się też z moimi pozostałymi partnerami ale niestety jedna firma w Polsce ma wyłączność na dystrybucję tego produktu. Dlatego pozostaje zlecenie czegoś takiego firmie zewnętrznej. Oczywiście wysłanie próbki do zmierzenia wchodzi w grę.

Firma może być z całej Polski. Doradzicie coś?

Przepraszam za tagi ale chciałbym zawołać ludzi, którzy siedzą w branży:

#cnc #frezarka może koledzy z #budownictwo coś doradzą #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
Pobierz Vojak - Orientujecie się do jakich firm można zgłaszać się by wyprodukować taką niest...
źródło: comment_lTOOq3pCAHwxk1FDJxd5kTwKrhcYZCcS.jpg
  • 25
@Vojak: Musisz znaleźć firmę która ma maszyny do cięcia (laser, waterjet) i gięcia, np. taką:

https://radiolex.pl/uslugi,lp,449.html

I dobrze z nimi zagadać, to znaczy powiedzieć, że jesteś gotowy na koszty związane z tym, że to jest prosta i nic nie warta #!$%@?, ale jednak żeby zrobić parę sztuk, ktoś musi zrobić rozwinięcie, przygotować program na cięcie i wygiąć. Dlatego najlepiej dogadać się żeby po zrobieniu prototypu, zrobić kilkadziesiąt jeżeli nie kilkaset sztuk.
Ile tego sztuk trzeba zapytam w poniedziałek u mnie. Czy jest szansa. Robię czasami jakieś drobne roboty po godzinach dla siebie, ale muszę mieć wolna maszynę.

Musiałbyś jeszcze pokazać jakieś zdjęcie jak to wygląda zamocowane, żebym wiedział co jest ważne.
@Vojak: Zapytałem w firmie znajomego, on zapytał swojego majstra i powiedział że jest w stanie zrobić. Tylko są mi potrzebne dokładnie wymiary, najlepiej jakiś prosty rysunek techniczny