Wpis z mikrobloga

Mam kolegę pracującego dla dużej korporacji. No i narzekał na to, że plany śrubowane są z kwartału na kwartał, jak zrobisz 100% planu to jest w miarę OK., ale jak zrobisz 98% to tak jakbyś nic nie zrobił
No i na którymś ze spędów firmowych kolega opowiedział mu dowcip, który odzwierciedla charakter ich pracy:

Juliusz Cezar martwił się tym, że lego lud jest znudzony igrzyskami. Zapytał więc doradcę:
- Słuchaj, co tu robić? Mieliśmy na igrzyskach lwy, tygrysy, słonie, nosorożce, strusie bojowe..już się to wszystkim opatrzyło
Na to doradca:
- O wielki Juliuszu, mam pomysł. Mamy w garnizonie żołnierza, Brutus mu na imię. Kut@sa ma prawie do kolan. Weźmy 100 dziewic na arenę i Brutus będzie miał za zadanie rozdziewiczyć je wszystkie.
Cezar:
- Z@jebisty pomysł! Zamów plakaty, porozwieszaj w Rzymie, ludziska się na pewno ucieszą.
Dzień przedstawienia. Koloseum pęka w szwach, ludzi full. Na arenę wychodzi 100 dziewic i układają się na łóżkach. Wchodzi Brutus z pałą do kolan, tłum wiwatuje:
- Brutus! Brutus! Brutus!
No i Brutus zabiera się do zadania rozdziewiczył pierwsze 10 dziewic.
Tłum:
- Brutus dalej! Brutus ty super #!$%@?!
Brutus niezmożony robi swoje 20, 30, 40, 50, 60 dziewic już bez cnoty. Przy 80-tej pojawiły się kropelki potu na jego czole, ale tłum dopinguje:
- Brutus jesteś super!!! Brutus jest najlepszy!!!
Brutus powoli opada z sił. Po 90 dziewicy wyraźnie zwalnia Tłum krzyczy:
- Brutus dawaj!!! Brutus nie poddawaj się!!! Brutus debeściak!!!
Brutus robi co może, ale natura jest jednak nieugięta. przy 98 dziewicy pada na glebę i mamrocze:
- Już nie dam rady, naprawdę
Na to całe Koloseum skanduje:
- BUTUS PEDAŁ!! BRUTUS PEDAŁ!!

#suchar #korposwiat
  • 13
@Iryseq: moim zdaniem:
Część pierwsza była fajna
Część druga to takie #!$%@? o życiu i uczuciach dla ludzi w okolicach trzydziestki, co nie wiedzą jak kierować swoim życiem (głównie kobiet).
Szkoda mi pieniędzy na trzecią część, jeżeli ma być to samo co było na blogu. Bo moim zdaniem nic tam już ciekawego nie ma. Być może dlatego, że pisze tam więcej osób.