Wpis z mikrobloga

Mam milion zdjęć do wywołania. Planuję skorzystać z usług EmpikFoto. Czy jest możliwość wgrywania zdjęć na raty? Tzn. dzisiaj wyślę sobie na swoje konto pół miliona fotek, wykadruję je, a drugie pół miliona ogarnę jutro? Czy te wgrywane zdjęcia nie są zapisane i zginą po wylogowaniu / po jakimś czasie?

#empikfoto
  • 8
@faramka: Nietypowa sprawa więc zadzwoń tam i zapytaj. Możliwe że oni sami też nie będą wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) A poza tym czy nie ma lepszych opcji niż empik? Jak ostatnio robiłem takie rzeczy to była to jedna z najdroższych tego typu usług.
@4833478: czemu nietypowa sprawa, skoro widzę info "DARMOWE MIEJSCE na wirtualnym dysku aż 15 GB !"?
Nie wiem, czy są lepsze opcje. Z tego co czytam opinie ludzi - jakość jest dobra, itd.
A cena nie wydaje mi się wysoka (27 gr za odbitkę 10x15).

"DARMOWE MIEJSCE na wirtualnym dysku aż 15 GB !"


@faramka: No to jeśli jest taka informacja to chyba nie ma o co pytać, po co by dawali tyle miejsca jeśli zdjęcia by znikały po wylogowaniu? ...
@faramka: Odpowiedź nie na pytanie, więc maturę bym oblała tym razem ;) Ale czemu w Rossmannie? Jakość kiepska (wywołałam kiedyś jedno zdjęcie, bo potrzebowałam na już szybko), cena niekorzystna.
EDIT:Maturę bym oblała z kretesem. Nie Rossmann tylko Empik. To w kwestii jakości się nie wypowiem. Zostaje tylko cena.
Mogę polecić tego pana: http://allegro.pl/24h-500-szt-wywolywanie-zdjec-10x15-fuji-odbitki-i6570344945.html
Wywoływałam u niego i zdjęcia wyszły bardzo ładnie, a z przesyłką wychodzi Ci 19-20gr/szt. Jeśli masz milion
@Ilana: w Rossmannie zdarzyło mi się wywoływać raz, ale było to wieku temu i jakość faktycznie fatalna - kicha głównie pod względem kolorów. Może teraz jest lepiej, ale niesmak pozostał ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czemu Empik... bo szwagierka wywołuje i jest zadowolona :) Podoba mi się wygoda, że mogę ogarnąć wszystko w domu.
Nie rozważałam żadnych innych opcji, a na tego typa z Allegro to bym nawet
@faramka: Rossmann to własnie tragedia na kolorach. Nie pamiętam jak to było z tym gościem na allegro, ale można wysłać do niego maila ze swoimi wątpliwościami. Mnie odpowiadał na bieżąco. Wysyłam Ci na pw wiadomość od niego po zakupie zdjęć.