Wpis z mikrobloga

  • 0
@miecz_Pana nie no, to zrozumiałe, ja robię notatki i nie powiem szczerze denerwujące jest to jak ktoś hehehe ty tyle piszesz hehe a wyślij później zdjęcia

Ale myślałam tu o innej sytuacji. Jak teraz zaczynałam, chciałam KUPIĆ materiały od starszych roczników z tego kierunku. To zamiast powiedzieć nie, to zawsze wymówki były, a bo teraz mają coś do zrobienia, a teraz muszą sprawdzić czy coś mają z 1 semestru, zawsze coś.
  • Odpowiedz
motto typowe dla programistow


@trudnomizasnac: mowisz o branzy, w ktorej praktycznie cala wiedza, cala, jest dostepna za darmo na blogach, kursach, tutorialach i tak dalej? O branzy, gdzie ZA DARMO masz wiecej narzedzi, bibliotek, jezykow i wszystkiego niż w wiekszosci branz w ogole? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BoaKusicielka: no cóż, co innego pomoc komus, z kims ostro #!$%@? przez semestr a akurat czegos zapomnial,
  • Odpowiedz
@naydah: nie do końca czaje w co wciągać? W biznes? zwykle ludzie zaczynają z tego samego poziomu co ja więc to jest na zasadzie b2b ew. c2c a nie bawienie sie w jakiegos rekrutera, zreszta co ci będę tłumaczył... XD
  • Odpowiedz