Wpis z mikrobloga

Jeden typ stalkuje mi real life i dostaje bana na tydzień na jedno konto, nieważne ze nie banujecie mu nawet MAIN KONTA i gra se dalej.
Drugi wymyśla sobie historyjkę i na oficjalnym tagu serwera piszę o tym ze popelnilem samobojstwo i ze moja matka do niego dzwonila za co moglbym isc do prokuratury a oni mieli by wywalone jak z Gdyni do Katowic ze został sobie użyty tag #pasta.
Trzeci aka Gadsu biega sobie pod depo i podbiega do losowych ludzi piszac ze wyruchal im matki...

a mi dajecie bana bez zadnego wytlumaczenia na miesiac? :D co to k---a ma byc? Ja tu zgłaszam issue Romantycznemu_Romanowi, gadamy o tym na dachu, ide spać, budzę się i mam bana na miesiac bez zadnego słowa od administracji??? Mam 1248702140 punktów z sms shopu ktore to rzekomo poszly na utrzymanie serwera a wy nie jestescie w stanie sie odezwac zanim kogos wybanujecie? no bedzie ze placze na wykopie ale ktos poswieca ten tydzien - dwa a wy bez slowa go banujecie na miesiac. Jeszcze jakis tutor co nigdy w zyciu z nim nie gadalem.

btw. gl w zglaszaniu za multi
#mirkots
kittzz - Jeden typ stalkuje mi real life i dostaje bana na tydzień na jedno konto, ni...

źródło: comment_WqTC3BjXhWsaI0ktZ3K0iIrfYGjB107E.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapomniałem sobie uzupełnić komplet czarnej listy czyli Shentang, Wolfy (btw ma hunta od nas i od Parceli, gl w graniu zioooom) i Gadsu ale juz powinno byc okej.

@MirkOTS: a gdzie ten esencjonalny szacunek dla graczy? Ban z d--y bez słowa na miesiac, sami nie wiecie za co mam bana :D?! to jest ten szacunek z Waszej strony?

Zdanie było bardzo proste: nie mamy dowodów, że to jego konto, ale jeśli Ty jesteś w stanie to udowodnić, to dajesz, bo multikonto będzie dodatkowo
  • Odpowiedz
Co do reszty: masz być milutki, bo jesteśmy i robimy dla Was za free, więc trochę szacunku - tego esencjonalnego - się należy.


@mafiozorek: chyba jest OK użyte, chodzi o ten podstawowy szacunek który wynika z szacunku do czyjejś pracy, szczególnie pracy pro bono ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MirkOTS: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
jak 10h przed tym Marahin mi pisal ze nie banujecie za pisanie na PW XDD?? co to ma k---a byc? @marahin
"jak ktos cie wyzywa czy stalkuje na pw daj mu mute i tyle, nie banujemy na pw" zreszta jakim prawem publikujesz moje prywatne rozmowy w necie? Zapytales czy mozesz to opublikowac czy tak sobie o stwierdziles zanim najpierw napisac do mnie na pw? ty zdajesz sprawe
  • Odpowiedz
@MirkOTS: Czy ja dobrze widze, że grożba zgłoszenia kogoś na policję to nękanie i groźby? Jestem postronny ale komuś się ostro w dupie poprzewracało
  • Odpowiedz
@MirkOTS: istotnie, nie chodziło mi o sens

śmieszkuję sobie jedynie z używania słów przekalkowanych z angielskiego "esencjonalny - essential", "randomowy - random", "irrelewantny - irrelevant" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kittzz:
1. @marahin pisał wprost o upublicznianiu informacji. Jeśli ktoś znalazł coś o Tobie w siecie i z Tobą o tym pisze (a Ty z nim dyskutujesz na PW), to nie podchodzi to w żaden sposób pod regulamin,
2. Wyjątkiem jest, jeśli nie jest to kanał prywatny tylko publiczny - wtedy możemy reagować,
3. Wyzwiska, groźby (w tym doxxu) są karalne. Ktoś Cię zgłosił i dostałeś bana, prawo działa
  • Odpowiedz
@MirkOTS: nie - marahin mi napisal ze nie ma banow za PM. Tak napisał. Nic nie mowil za co konkretnie - powiedzial ze jak cos sie dzieje na pm jest zawsze opcja mute i by do tego nie wracac. Co to k---a ma byc? Zreszta gdzie tu moje grozby? Prosze o jakikolwiek dowod???
  • Odpowiedz
@MirkOTS: Czy ja dobrze widze, że grożba zgłoszenia kogoś na policję to nękanie i groźby? Jestem postronny ale komuś się ostro w dupie poprzewracało


@moonor: przez groźbę określamy wygrażanie się popełnieniem jakiegoś czynu, więc jak najbardziej, jest to grożenie prokuratorem :) nie za to jednak jest ban. jeśli @kittzz chce to może sam napisać co pisał o swoich planach cd. życia swojego rozmówcy.
  • Odpowiedz
@MirkOTS: k---a jednak jestes niedowalony ktokolwiek siedzi na tym koncie. Jakim ty prawem sobie moje priv rozmowy publikujesz na wykopie? Gdzie napisalem ci ze masz do tego prawo? Bo k---a nie masz ;) AHA XD typ se moze mnie stalkowac i pisac o mnie pasty a ja nie moge mu na PM odpisac? zreszta to co ja pisalem to tez były #heheszki smialem sie na wykopie z ziomeczkami
  • Odpowiedz