Wpis z mikrobloga

Chyba każdy z nas ma przeczucia co do nowego sezonu. Coś czuje po wątrobie, że wydarzy się jakaś ciekawa akcja. Ja podczas preseason na czacie NBA nie raz pisałem co myślę i kazałem robić skriny, ale w sumie lepiej będzie umieścić to we wpisie. Oto moja lista rzeczy które przeczuwam, że wydarzą się podczas tego sezonu, dawajcie w komentarzach swoje, ja wpis dodam do zakładek i na koniec sezonu można będzie się przekonać kto ma rację kto nie. Od razu mówię, że sporo będzie bardzo dziwnych, ale w sumie co z tego? Dawajcie swoje typy!

1. Ktoś z dwójki Pacers Celtics, zagra w finale wschodu z Cavs.
2. Terry Rozier będzie najlepszym 6th men'em C's i za razem jednym z kandydatów do MIP.
3. W trakcie sezonu pojawi się moment, kiedy dziennikarze będą spekulować, czy Bogut nie był przypadkiem jednym z kluczowych elementów GSW z tamtego sezonu.
4. Dray Green nie będzie przypominał tego samego gracza co rok temu.
5. GSW nie awansują do finałów.
6. Blake Griffin zaliczy najlepszy sezon w karierze, będzie rozpatrywany jako jeden z nominowanych do MVP.
7. MVP zdobędzie Leonard który będzie zaliczał ok.23 punktów na mecz, wyprzedzi o włos Georga który razem z Pacers wszedł do PO z 2 miejsca na wschodzie.
8. DeMarcus Cousins w marcu będzie zawodnikiem Washington Wizards, w wymianę będzie uwikłany Gortat który jednak trafi do 3 drużyny uwikłanej w wymianę.
9. Hassan Whiteside zaliczy ogromny regres, a Winslow podobnie jak Winslow będzie jednym z kandydatów do MIP.
10. Utah Jazz będą w top4 konferencji zachodniej.
11. Toronto Raptors wypadną poza TOP4 wschodu, 4 miejsce będzie dla Pistons.
12. Devin Booker będzie zaliczał ponad 20 punktów na mecz przy ponad 42% skuteczności.
13. KAT będzie miał średnie powyżej 20PPG, 10RPG i 2BPG.
14. Anthony Davis znów się połamie, w okolicach ASG.
15. Lebron James zagra mniej niż 65 meczy w sezonie.
16. A Kyrie Irving będzie zaliczał ok 25 punktów na mecz.
17. Al Horford w pewnym momencie sezonu będzie wymiany jako top3 centrów NBA.
18. Antek okaże się nie spełniać jako PG w Bucks, nie zaliczy przełomowego sezonu, zagra podobnie jak w poprzednim.
19. Westbrook rzuci ponad 70 punktów w jednym meczu.
20. Harden zacznie bronić na poziomie sezonu 2014-15.
21. Howard odżyje w Hawks, nie będzie grał na poziomie Magic, ale lepiej niż w Rockets i Lakers.
22. NYK będą nadspodziewanie dobrą ekipą w RS, Rose zagra najlepszy sezon od kontuzji, Porzingis będzie wymieniany jako jeden z kandydatów to All NBA, ale ostatecznie nie załapie tam żadnego miejsca (za to KAT tak).

Wiem, że abstrakcja, ale to tylko zabawa i w sumie fajnie jest mieć kilka historii do obserwowania, zachęcam do zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nba
  • 22
@parooow
26. Rose bez kontuzji w tym sezonie.
27. Knicks w PO
28. Westbrook ponad 1 Q-double.
29. Gsw poza top3 konfy
30. OKC kupi Griffina wydymawszy jakis team zamieszany w trojdruzynowy trade(Nie LAC)

Pozniej dopisze, jak cos wymysle :d
@JahMuffin: ale bym chętnie zobaczył Griffina w OKC o kurdens (ʘʘ)

1. Irving 27 ppg
2. w GSW inba, a Durant biega z kartką samiec beta na plecach
3. MVP zdobywa Irving
4. Harden dalej króluje u Shaqa, a Houston nie wchodzi do PO
5. Westbrook ciągnie OKC do playoffów gdzie eliminują GSW/Spurs
6. Pacers odpada w 1/4 finału konfy ( ͡° ͜ʖ ͡°
8. DeMarcus Cousins w marcu będzie zawodnikiem Washington Wizards, w wymianę będzie uwikłany Gortat który jednak trafi do 3 drużyny uwikłanej w wymianę.

19. Westbrook rzuci ponad 70 punktów w jednym meczu.


@parooow: dla mnie najbardziej realne opcje. Od siebie bym dodał

1. Nets będą poza TOP3 Loterii draftu, ledwie ale wyjdą poza strefę.
2. W Orlando ktos będzie chcaił się przekwalifikować na SF bo za ciasno pod koszem
3. Coś
@parooow: Tez czuje Indiane/Celtics w finale konferencji. Na zachodzie licze na Portland (Lilard MVP).
Czuje, ze z GSW moze byc niewypal w tym sezonie, bo juz w tamtym Dray za bardzo kozaczyl. Lubilem go jako gracza od czarnej roboty, ale po przedostatnim sezonie i hypie na niego zaczal wymagac wiekszej roli przy zdobywaniu punktow i niestety nie odbilo sie to dobrze na zespole. Po tym sezonie GSW opusci albo Durant, albo
@gibpotatoe: ogólnie szykuje się sporo wymian, przecież jest tyle klubów, w których talenty się dublują na pozycjach: 76ers, Magic, Suns, Nuggets, każdy ma coś co chętnie jakiś contender przejmie