Wpis z mikrobloga

#chwalesie
Pamiętacie #ama z Dudą? Padło tam pytanie o zmianę Godła Polski lub oczyszczenie z obcej symboliki. Prezydent coś tam obiecał, ale wicie #dobrazmiana więc chyba zapomniał. Chciałbym się wam pochwalić własnym projektem.
Przede wszystkim chciałem zastąpić rozdeptaną grubą kurę dumnym orłem wzorując się na wielkopolskim , komesowym w stylu wczesnych piastów, zygmuntowskim
Chciałem też osiągnąć większy respekt poprzez zastosowanie stylu niemieckiej Gapy, oraz klasyczna Aquila z drzewców sztandarów rzymskich legionów
Koronę usunąłem bo to jakaś pomyłka skoro nasz kraj jest republiką, dodałem tarczę ze szczerbcem, ale można dodać każdą inną (chodziło mi o podkreślenie słowiańskości)
Jak wyszło? Co o tym sądzicie?
#ankieta #4konserwy #ruchnarodowy #patriotyzm #polska #tworczoscwlasna
Pobierz Impresjonista - #chwalesie
Pamiętacie #ama z Dudą? Padło tam pytanie o zmianę Godła ...
źródło: comment_aO3cP30fCVbAf5lwHb0wxZmaqCbwvUXu.jpg

No i jak?

  • Bardzo fajny projekt 31.3% (124)
  • Musisz go dopracować 25.0% (99)
  • Jestem przyzwyczajony do tłustej białej kury nioski 43.7% (173)

Oddanych głosów: 396

  • 56
@Impresjonista: jprdl, jak tak bardzo chciałeś wstawić tego szczerbca, to chyba powinieneś wiedzieć, jak on wygląda, bo ten mieczyk z logo onr (tak, to jest logo onr, bo jest na zielonym tle, który barwą narodową nie jest) może być jakąkolwiek bronią białą
@GordonLameman: a mnie smuci, że komuś może podobać się rozdeptana tłusta kura pamiątka po PRL ktora wogóle nie budzi respektu. Chodzi o to by cudzoziemiec o złych zamiarach wiedział, że nie z Polakami takie numery, bo kula w łeb, a nie kurą w łeb.