Wpis z mikrobloga

@czarmander: W małym miasteczku 14zł, w średnim mieście 20 a teraz 25 chyba ale gość bardzo dobry. W wawie chodziłem do babki to było 25zł i szału nie było, a jak podniosła na 35 to niech spada na drzewo.
@czarmander: Do niedawna szlajałem się po fryzjerach gdzie kasowali ~15 zł ale raz mi się spieszyło i znalazłem w centrum takiego, który po zniżce studenckiej kasuje 45 - niebo a ziemia. Zarówno jeśli chodzi o jakoś usługi jak i doradzenie, fachową wiedzę itp. Warto odżałować i przynajmniej spróbować iść do "lepszego" (co nie znaczy, że w galeriach są dobrzy, najlepiej popytać znajomych/znajome). Polecam
@czarmander: ja place 12, duze miasto, 2-3 dychy jeszcze ujdzie, zalezy od fryzjera. jak ktos placi 100 za meskie to powodzenia... pewnie w jakiejs galerii albo jakis hipster xD
Ogolnie wszystko zalezy od fryzjera a nie ceny, sa tacy co za 10 cie dobrze obetna i wymodeluja sa tacy co za 100 zrobia do dupy(a czesto ci w galeriach to lapanka)
Ogolnie to i tak wole isc do fryza jak jestem
@lunaria: jestes rozowy pasek wiec pewnie masz jakies kolezanki co sie zajmuja fryzjerstwem, moj rozowy chodzi do kumpelki i ona wszystko za dyszke robi... podciecie koncowek 2 pln xD
@Sylar: 2x mycie głowy, strzyżenie, modelowanie 30 zł? I czemu ja się dowiaduję o Tobie, gdy już tam nie pracuję?

( ͡° ʖ̯ ͡°)

A teraz cebula motzno i maszynki do włosów zwróciły mi się kilkukrotnie i umiejętności też wzrosły na tyle, że mógłbym ,,#!$%@?ć'' kolegów. Chciwość jednych przedsiębiorców odbija się w tych z normalną marżą.