Wpis z mikrobloga

#afera
Wiecie co mnie boli najbardziej w tej aferze? Nie samo to AMA z Masą, tylko hipokryzja i stronniczość administracji.
1.#!$%@? baner promujący #czarnyprotest bo kobiety tak bardzo szykanowane. Wow!
2.Publicznie deklaruj poglądy proaborcyjne, bo kobiety tak bardzo zniewolone. Wow!
3 Siedź sobie z gwałcicielem, stręczycielem, handlarzem kobiet i dzieci bla bla bla... pij z nim, herbatkę, jedz rogale, rozmawiaj o życiu i chwal się tym na fejsbuczku. A z Kaczorem byś nie usiadł bo odbiera kobietom prawo do decydowania o "swoim ciele" xD

Czyli #czarnyprotest na wykopie był tylko dlatego że taka była "antyreżimowa" moda. W #!$%@? macie prawa kobiet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 17
@dominiksese: Podsumowując albo mają "elastyczne poglądy" w zależności od tego jak wiatr zawieje albo hipokryci.
W obu przypadkach porażka wizerunkowa.
PRowcy będą musieli zakasać rękawy ;) I nie wątpię że się uda nadwyrężony wizerunek poprawić, wykopowicze mają krótką pamięć. Pokrzyczą, polamentują i za miesiąc już wszyscy będą zadowoleni :p
@dominiksese: ja bym usiadł zarówno z masą jak i kaczorem przy herbatce bo to ludzie mający wiele ciekawego do powiedzenia. nie widzę zależności z czarnym protestem przeciwko łamaniu praw człowieka w Polsce.
@dominiksese: Miałem dodać osobny wpis i wtrącić swoje 3 grosze na temat tego całego AMA ale widzę, że kolega @dominiksese: napisał praktycznie w 100% to co ja na ten temat myślę.

Dodam jeszcze tylko, że AMA samo w sobie było ok. Zaproszenie masy, zadawanie mu pytań i czytanie co ma do powiedzenia na dany temat było w miarę do zrozumienia. Natomiast to, że większość pytań była kasowana i to, że