Wpis z mikrobloga

Mircy z #wroclaw , pytałem was kiedyś o waszą opinię na temat kupna mieszkania na Kleczkowie.

A teraz pytam o Wojszyce, ktoś coś? Konkretnie o inwestycje zlokalizowane w okolicy ul. Iwaszkiewicza, teraz dużo się tam buduje.

Wiem, że droga jest wąska i zakorkowana i raczej nie przedstawia perspektyw na rozbudowę. Tramwaju to nawet w planach z 2007 roku nie było (tych, co zakładały tramwaj na Jagodno). Okolica wydaje się być właśnie drugim takim Jagodnem ale:
1. są sklepy
2. są chodniki
3. a nawet oświetlenie
4. nieuzbrojonym okiem dojrzysz też ścieżkę rowerową

Jakieś przemyślenia na temat?
Pobierz KaznodziejaNowejEry - Mircy z #wroclaw , pytałem was kiedyś o waszą opinię na temat k...
źródło: comment_38Hv4SuXvQMvFnFroDUUekDCFWjtC4fb.jpg
  • 11
@KaznodziejaNowejEry: sam ostatnie pół roku szukałem mieszkania we Wrocławiu, w końcu stanęło na ul.Pięknej. Z tego co szukałem to raczej polecam mniej więcej do końca tras tramwajowych czyli Tarnogaj,Gaj w tym kierunku i odpowiednio w innych. Sam przejazd z rana ul.Grota Roweckiego nie należy do przyjemnych. Pewnie można trafić gorzej, ale można i lepiej.
@KaznodziejaNowejEry: Cześć, mieszkam na Wojszycach około 1,5 roku. Gdybym nie miał samochodu, to bym tutaj nie zamieszkał. Wszędzie daleko MPK a dojazd też tyłka nie urywa. Najbliższy tramwaj masz na Gaju (a na tramwaj na jagodno nie liczyłbym w ciągu najbliższych kilku lat). Po za tym fajna i spokojna okolica, mało sebixów i studentów. Jest kilka sklepów i cały czas powstają nowe.

A z tych mega minusów to korki, które powstają
@qrk: Pracuję w centrum i jestem raczej zroweryzowany więc korki będą pewnie uciążliwe ale nie jakoś mega. Do pracym stamtąd miałbym ok 5 km co się przekłada na max 30 minut rowerem. Mam samochód ale on służy głównie w weekendy.

Teraz mieszkam na Gaju ale z różowym myślimy o spokojniejszej okolicy na własne mieszkanie no i właśnie się mocno zastanawiamy nad tymi Wojszycami.
@KaznodziejaNowejEry: Ja w takim razie bym polecał, mieszkam w okolicy (nawet się załapała na wycinek mapki). Okolica fajna i sumie większość bocznych ulic jest spokojna i cicha. Minusy to przeciętna komunikacja (2 autobusy tkwiące w korkach plus nocny, który do punktualnych nie nalezy ;p). Sklepy i biedronki so.
PS. Też przenosiłem się z Gaju na Wojszyce