Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirki, miałem pisać dłuższy wpis na temat tego co przygotowujemy dla was z Radkiem Kaliszukiem, który zajmuje się wynajmowaniem pokojów w Barnsley ale nie będę się rozwodził nad tym tylko napisze w skrócie bo zdjęcia jakie dzisiaj zobaczyłem + ogólne warunki jakie już widziałem na żywo u osób, które wynajmują pokoje u Maćka sprawiły, że piszę o tym szybciej niż zamierzałem.
Nie mam z Radkiem lukratywnej oferty - tylko standardowa jaką ma dla każdego (za poleconego lokatora 50f dla osoby polecającej) + być może będę dbał o porządek w części wspólnej mieszkań 2h w tygodniu na dom (bo to będzie standardem jeśli będziecie wynajmować coś od Radka).

Każdy kto chce przenieść się do innego domu może pisać do mnie lub bezpośrednio do Radka (tutaj jego profil z ofertą https://www.facebook.com/PokojeDoWynajeciaBarnsley/?fref=ts )

Admin fee standardowo 100f, jeśli napiszecie do mnie będzie to 50f bo ja rezygnuje ze swojego zarobku, dodatkowo pozostałe 50 będzie można rozłożyć na raty jeśli macie problemy finansowe, lub z jakiś innych względów jest to za duża opłata na raz (biorąc pod uwagę, że do opłaty jest jeszcze czynsz).

Obecnie wynajmuje u Radka i warunki mam nieporównywalnie lepsze niż inni. Były małe zgrzyty na początku, przeprowadziłem z Radkiem kilka rozmów na temat tego co mi się tu nie podoba, co można zrobić lepiej i co chciałbym aby było zmienione aby każdemu wynajmującemu żyło się komfortowo. Te zmiany są już wdrażane, dlatego szukamy ludzi odpowiedzialnych, dbających o czystość i rozumiejących to, że dzielą dom z innymi ludźmi. Jeśli masz z tym problem - nie trać naszego czasu.

Ręczę, że warunki do jakich ludzie zostaną przeniesieni są lepsze niż te które widziałem u Maćka (oraz te o których słyszałem, ale Maciek twierdzi, żeby nie wierzyć ludziom i że wszystko jest ok...)

Jeśli macie jakieś pytania to walcie na PW

#uk #emigracja #sorekcharityltd #barnsley

Link do tematu afery http://www.wykop.pl/wpis/20224889/slowo-na-niedziele-sorekcharityltd-barnsley-gownob/
  • 34
@Lanza: Bierę!
Łap 100f ode mnie i widzimy się jutro na lotnisku
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
@innv Dopiero co przyjechałem (5tyg) i mam inne priorytety niż mieszkanie samemu z racji wyższych kosztów. Jak sobie ustabilizujemy sytuację z dziewczyną to będziemy o tym myśleć ale to plany na "za kilka miesięcy"
@dob3k Radek zajmuje się tym od jakiegoś czasu, tylko z tego co z nim rozmawiałem nie ściągał ludzi z pl (nad czym będziemy pracować). Ja zanim zgodziłem się na współpracę z nim zostałem oprowadzony po domach, żeby zobaczyć jak to wygląda, bo nie chciałem tu o nim pisać a potem przyjmować wiadro pomyj na łeb. Warunki jakie oferuje są od przeciętnych (chociaz jak na Anglię to w sumie normalne) do dobrych po
@trustME: obrońca kolegi czy jak? Wstrzelił się chłopak w timing. A nawet jeśli stoi za tym "stworzenie okazji" to sam fakt że ukazanie stanu tych zajebistych pokoi, przy których naprawdę najgorsze klity jakie oglądałem w Berlinie, w okresie 12dni nim zamieszkałem na mieszkaniu to są Apartamenty w stosunku do @sorek i taką ilością grzyba.

Z tego co pobieżnie wyczytałem stojąc w korku do pracy, to wszelakie wcześniejsze afery były lekko mówiąc
ak naprawdę można mieć mieszkanie za pół ceny Radka/Sorka, ale na początek są niezastąpieni.


@roknasilowni: Bull shit! za pol ceny sorka/Radka mieszkanie. Ty chyba nie wiesz o czym piszesz. Chyba ze nora w piwnicy albo pod schodami skladzik w jeszcze gorszych warunkach niz te ktore w aferze widzielismy.
@trustME Hej, nic nie planowałam. Miałem o tym pisać na tygodniu. W międzyczasie już rozmawialem z ludźmi na temat przenosin, którzy opowiadali o swoich warunkach. Dziewczyny, która o tym pisala nie znam (chyba, że pracuje w asosie to mogłem z nią rozmawiać)