Wpis z mikrobloga

tak jak zawsze bfy mnie nudziły po 1-2h, kupowalem na promocjach po 40 zł a i tak się kurzyły, to ten #battlefield1 to jest #!$%@? mistrzostwo, dzwięk mega. klimat miazga, Strzela sie idealnie i te piękne poczucie, że jesteśmy tylko malutkim żołnierzykiem w piekle walki, gdzie jedna pestka kosztuje nas życie, 10 triala zleciało nie wiem kiedy i własnie czekam na klucz do full wersji.

#gry
  • 12
@crine: Nooo, mi się w sumie poprzedniczki też podobały, ale jedynka przenosi immersję na inny poziom, niektórym rzeczywiście może się nie podobać przez uproszczenia, jednak ja jaram, się jak dziecko xD
@crine: mnie 3 i 4 też nudziły, grałem bo nic lepszego nie było. Trójka jeszcze się ratowała, bo miała mapy z 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy bf1 bawię się prawie tak samo zajebiście jak przy bf2.
te piękne poczucie, że jesteśmy tylko malutkim żołnierzykiem w piekle walki, gdzie jedna pestka kosztuje nas życie,


@crine: No tak #!$%@? jasne xD

link jest do odpowiedniego fragmentu
mayo - > te piękne poczucie, że jesteśmy tylko malutkim żołnierzykiem w piekle walki,...
@zolcix: Na pewno autor wpisu, bo nie wiem jak ten cytat można odnieść do multi:

Strzela sie idealnie i te piękne poczucie, że jesteśmy tylko malutkim żołnierzykiem w piekle walki, gdzie jedna pestka kosztuje nas życie
@zolcix: A co, może "poczucie bycia malutkim żołnierzem (...) gdzie jedna pestka kosztuje życie", to ma być opis multi gdzie co chwila się respawnujesz, po ciągłej gonitwie w lewo i w prawo za przeciwnikiem? xD
Już nie rżnij głupa na siłę...
@mayo: po prostu po historii twoich komentarzy widzę, że za cel życiowy obrałeś sobie hejtowanie bf1 przy każdej możliwej okazji, więc nie biorę tego na poważnie ( ͡º ͜ʖ͡º) poczekamy, zobaczymy o co mu chodziło
@zolcix: Oj tam od razu cel życiowy, po prostu jak coś się pojawia pod tagiem gry, to próbuję reagować, może uratuję kogoś przed kupnem tego bardzo słabego tytułu.

A czy ten wpis to bait? To już trudno będzie stwierdzić, bo autor może teraz wywinąć kota ogonem i rzeczywiście stwierdzić, że chodziło multi ( ͡° ͜ʖ ͡°)