Wpis z mikrobloga

@Mirkosoft: Jak długo trzyma ci bateria? Czytałem duzo opinii o tym że bateria jest słaba i trzyma 4-5h przy w miare normalnym użytykowaniu, u ciebie też tak jest? W sumie to jedna z głównych rzeczy która mnie jeszcze powstrzymuje przed zakupem. No i jak wygląda twoje ogólne doświadczenie z nim, do czego go uzywasz i jak sie sprawuje czy nie masz żadnych problemów, bugów itd.
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: Ja zapytam jako wspomniany user pierwszego Surface czyli raczej tabletu - używasz swojego jako odpowiednik laptopa czy dokujesz większość czasu z monitorem, klawiaturą itp.? Jeśli jako lapek to czy nie przeszkadza konieczność korzystania z kickstanda?
  • Odpowiedz
@pawel90w: W kwestii baterii. Jest bardzo różnie, w zależności od tego co robisz. Jeżeli jest to proste, typowo biurowe użytkowanie to spokojnie mi wystarcza na dzień pracy biurowej bez dodatkowego ładowania, i jeszcze zostaje zapas. Ale jeżeli np. odpalisz Civ5 na full detalach to bateria siądzie po 1,5h. Także jest tutaj wiele czynników które mogą wpływać na zużycie baterii. Ja osobiście nie mam z tym żadnego problemu bo na podróż samolotem
  • Odpowiedz
@pawel90w: Jakbyś jeszcze miał jakieś pytanie, to mnie też możesz spytać. ;)

Przy okazji kupiłem używanego (półrocznego - 13 cykli ładowania tylko), wersja i5/8GB/256GB z klawiaturą za 4k zł więc dosyć ładną cenę udało mi się wyrwać na allegro. ;)
  • Odpowiedz