Wpis z mikrobloga

Czy istnieje bardziej #!$%@? umysłowa grupa na wykopie niż wojujący miesożercy #!$%@?ący wszędzie temat wegan i psioczący jacy to oni są #!$%@?? Przecież ich każdy wysryw to jakaś desperacja.

Dzisiaj dowiedziałem się, że weganie to nielogiczni pomyleńcy ponieważ nie opierają swoich wyborów moralnych na podstawie sposobu życia lwa. Oczywiście ludzie mordujący i torturujący około 60 miliardów zwierząt hodowlanych rocznie wyłącznie dla własnej zachcianki smakowej mają bardzo dużo wspólnego z lwem, który nie potrafi pojąć etyki i poluje na dziką zwierzynę aby PRZETRWAĆ. Jacy ci weganie są #!$%@?, dlaczego nie rozumieją, że musimy robić wszystko jak lew? Na przykład lizać się do dupie.


#bekazpodludzi #bekazwegetarian #wegetarianizm #weganizm #miesozernapseudonauka #shitwykopsays
Clefairy - Czy istnieje bardziej #!$%@? umysłowa grupa na wykopie niż wojujący miesoż...

źródło: comment_mAWbqG7wkE1eLX8aSI7b2GvecJRUzmkL.jpg

Pobierz
  • 23
@Clefairy: niestety wykop to ogólnie rzecz biorąc grupa ludzi z pewnym ograniczonym światopoglądem i niechętnie poszerzająca swoje horyzonty. Generalnie to: musisz jeść mięso, bo jak nie zjesz raz dziennie to zmieniasz się w geja i głosujesz na Razem;Paryż - haha, arabskie miasto (gówno prawda) - moja piwnica lepsza; dziewczyny są głupie i lecą na kasę przy czym każda zdradza, itd...Nie wiem tylko dlaczego ten feurer czy jakoś tak im tak bardzo
więcej takich wątków, to większa #bekazwegetarian


@matra: są za tym jakiekolwiek przesłanki, czy tak sobie wypisujesz dyrdymały (brzmiące jak "oczywiste prawdy") pod publiczkę? To trochę jak obiegowa wykopowa prawda o homoseksualistach, których wszystkie problemy biorą się stąd, że nie siedzą cicho.

idiotą może być każdy, bez względu na to czy je to mięso czy nie


Bosz, co za komunał - szkoda tylko, że ma się nijak do tego wątku. Nie wiem,
są za tym jakiekolwiek przesłanki


@pawlak: ja pierdzielę, co Ty na wykopie robisz, jeśli jeszcze nie zauważyłeś, że wielcy mięsożercy uwielbiają ból dupy wege, najbardziej w takich właśnie wątkach? I nijak się nie ma? Czytanie między wierszami się kłania. Albo chociaż ze zrozumieniem. W obu grupach nie brakuje matołów, w sumie i jedni i drudzy siebie warci.
@matra: nie dostrzegam w poście @Clefairy oznak "bólu dupy" (chociaż wiem, że niektórzy definiują go jako "wszystko co mi nie pasuje albo obnaża moją głupotę"). Zrozumiałem to co napisałaś w taki sposób, że przez tego rodzaju wpisy rośnie ogólna niechęć do wegetarian na Wykopie, co jest dla mnie mocno nieoczywiste. Nie wiem kto by się przejmował tym, co wypisują jacyś pojedynczy głupole w takich wątkach.

Czytanie między wierszami się kłania. Albo
@Clefairy wiecie czemu zwierzeta sa tak traktowane? Zeby mieso bylo tansze. A wiecie czemu nie bedzie nakazu hodowania zwierzat w lepszych warunkach? Bo mieso podrozeje i biedakow w takiej np Polsce nie bedzie na nie stac i beda biadolic ze glupie przepisy i ze drogo, ze "kto za to zaplaci? My konsumenci!"
Czyli jak zwykle np przy duzych sklepach ktore maja nizsze ceny bo unikaja placenia podatkow. Zmien cos a bedzie krzyk
@Clefairy: do wegetarian nic nie ma poza tym ze sie z nich smieje xD ale na zadane pytanie odpowiadam - tak, istnieje bardziej #!$%@? grupa. To ludzie ktorzy wala konia pod chinskie bajki a dokladniej ich mutacje #furry czy jakos tak. No jak trzeba byc #!$%@? zeby walic koniapod na w pol rozneglizowane....zwierzeta xD
@Clefairy:

Czy istnieje bardziej #!$%@? umysłowo grupa niż weganie, którzy są w stanie zmienić dietę, żeby powstrzymać wyzysk i mordowanie zwierząt, a nie są w stanie przestać korzystać z komputera i telefonu, żeby powstrzymać wyzysk dzieci pracujących w fabrykach?