Wpis z mikrobloga

@heater: na pewno lepiej niz bez. tak jak z lornetka. po co ci powiekszenie 6 lub 8 razy. mowisz tak do czasu gdy nie uzyjesz i mozesz np. odczytac napisy czy flage.
  • Odpowiedz
@z--x: a mozesz np. zrobic zdjecie jakiejs reklamy z 3-5 km i te sama reklame tym urzadzeniem. wersja nie wazna powiedz tylko ile chinole naklamali przy parametrach.

Jak bym widzial gdzies goscia strzelajacego a mogl po prostu wystawic telefon i zrobic kilka fotek i sobie spokojnie przeszukac okna to wolalbym to niz wystawiac glowe.
  • Odpowiedz
@noto9: Niezbyt, zostawiłem to cudo w mieszkaniu u rodziców bo nawet mi nie przyszło do głowy kiedykolwiek jeszcze tego używać. Ogólnie - strasznie winietuje i ciężko z ostrością.
  • Odpowiedz
@z--x: ja bym na taka impreze na pewno bral ze soba nawet zabawke za 30 zł. Mogla by mi powiedziec wczesniej jaka to flaga tam powiewa. Albo ilu gosci w cieniu stoi.

wiesz co. zrob taki eksperyment jak pisalem moze byc i za tydzien
  • Odpowiedz
@noto9 sory ze odgrzewam po 4 dniach, ja uzywam czasem malej lornetki jedno okularowej z zwyklym aparatem. Daje no na tyle rade z aparatem ze do takich celow wystarczy. Jak chcesz to podam Ci model w tygodniu. Koszt ok 70 zl a mozesz ja nosić w plecaku czy nerce.
  • Odpowiedz