Wpis z mikrobloga

Planuję kupić Kindle ale mam kilka pytań. Będzie używany głównie w celu nauki języka angielskiego. Warto od razu kupić Kindle Paperwhite 3? Trochę drogo bo jeszcze chciałem etui kupić. Mimo wszystko chcę kupić nowy. Nigdy nie miałem wcześniej żadnego ebooka i na tę chwilę sądzę, że lepiej będzie jak więcej wydam teraz bo chciałbym go używać przez dłuższy czas. Koniecznie kupować z amazona? I czy może inny model będzie lepszy?
#kindle
  • 8
@acarter: Polskie znaki nie stanowią problemu. Dostęp do wersji Wikipedii zależy od języka książki. Dla tych, które mają ustawiony (np. przez wydawcę) język polski - będzie to polska Wikipedia. Można także pobrać słownik języka polskiego (wg sjp.pl) lub ang-pol (np. Bumato). Ludzie generalnie chwalą "używki", że zazwyczaj są nie do odróżnienia od nowych. Można by je wziąć pod uwagę "na start". Kindle Paperwhite 3 z niemieckiego Amazonu to dobry pomysł. W
@Cyfranek: Wołam bo nie wiem czy nie odeślę z powrotem. Zamówiłem z niemieckiego amazona, gdy urządzenie przyszło i gdy włączyłem zauważyłem bardzo małe rysy na ekranie. Dla starszych osób za pewne to nie byłoby problemem ale dla mnie jest to widoczne. Mogę tak po prostu odesłać i przyślą nowe urządzenie, czy trzeba wysłać zdjęcie dla potwierdzenia? Zakładam, że mogą nie wiedzieć co jest źle z urządzeniem bez żadnego opisu. I zastanawiam
@Cyfranek: Sorry, że jeszcze raz wołam ale nie mogę znaleźć odpowiedzi. Odsyłając Kindle do niemieckiego amazona (zwrot towaru, drugi czytnik już jest u mnie) to ja płacę za kuriera czy amazon?
@acarter: Powinieneś otrzymać etykiety do wydrukowania, z którymi idziesz na pocztę lub wzywasz kuriera. To zależy jak Ci powiedzą. Konsultant powinien powiedzieć i wygenerować takie etykiety. Jeśli ludzie wysyłali sami kurierem do wskazanego magazynu np. pod Wrocławiem, to potem dostawali zwrot kasy wraz ze zwrotem za odesłany towar.