Wpis z mikrobloga

#luxed #tshirt #modameska #ubierajsiezwykopem

Z wczorajszej sesji koszulki.
Firma Only&Sons, sample, czyli nie do kupienia w żadnym sklepie, nawet w Danii takich nie dostaniecie.
Spodnie też firmy Only&Sons model i kolor: Avi Slim Dark Noos Dark Blue Denim a nie jakieś hehe cropiki.
Która prawilniejsza do PTŻ?

Pobierz LUXED_pl - #luxed #tshirt #modameska #ubierajsiezwykopem

Z wczorajszej sesji koszu...
źródło: comment_z9B7hIXtQJEFm6KK7kLdPEgOc331GXuI.jpg

Prawilniejsza?

  • obie! 8.3% (6)
  • ciemna 30.6% (22)
  • jasna 25.0% (18)
  • tylko hehe cropik lub zara (jak szczupły) 36.1% (26)

Oddanych głosów: 72

  • 10
@LUXED_pl: t-shirty faktycznie do piwnicy jedynie

w ogóle polewną tę swoją stronę macie heh... outlet marek premium

od kiedy to only&sons czy jack&jones są markami premium? z resztą to samo tyczy się selected...

rozumiem, że konkurencja to pozytywna rzecz itp. ale akurat już odnośnie tylko tych Waszych oferowanych marek nie-premium, to nawet tylko cenowo zjada Was sklep na literkę A uwzględniając wyprzedaż razem z ciągłymi kodami -20/25% (do tego jeszcze 7%
@RaV_Oyabum: Był zagranicą w sklepie JJ? Jakby był to by tak nie pisał.
Zjada nas jedynie niemiecka konkurencja na literkę Z i to tylko dlatego że mają obcy kapitał kilkudzisięcio milionowy a i tak są od nas średnio 40% drożsi.
@LUXED_pl: owszem byłem w sklepach J&J i to już w czasach, gdy jeszcze nie wiedzieliście co to znaczy e-commerce ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

i z pewnością nie jestem fanem szwabskiego sklepu na Z, mimo, że sporadycznie coś tam sensownego potrafię znaleźć

ostatnio rozbawiła mnie oferta Superdry. a akurat złożyło się, że zarówno w salonach stacjonarnych w PL jak i w powyższym
@LUXED_pl kurka jaki burak prowadzi ten profil xd Ty chyba nie byłeś w sklepie JJ bo #!$%@? jak by to było jedynie dla Pana takiego jak Ty, a to sieciowka dokładnie taka sama jak zara czy inne gówno