Wpis z mikrobloga

No nareszcie :3 #mikrokoksy #silownia

Po 2 miesiącach siłki dzisiaj pyknął pierwszy checkpoint - przysiad 5x5 z masą ciała (82,5kg) i martwy 1x5 100kg ()
Wiem, że to w sumie nic nadzwyczajnego, ale to osiągnąłem nieprzerwaną progresją z pustej sztangi (poza martwym oczywiście).

No i w końcu pękło 35kg na OHP. Miałem stagnację, deload i dopiero teraz poszło. Jednak dieta pt. wż okazała się zbawienna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czuje dobrze (òóˇ)
  • 17
@kb134099: sl to też ogarnia. Jak złapię stagnację na 2 deloadach, to schodzę w dół z powtórzeniami i cisnę dalej maksymalnie siłowo. Jak już nie będzie gdzie dokładać do przejdę na madcowa. Chciałbym maksymalnie wyśrubować sobie siłę, potem może zacznę kombinować :)
@damian_co_dalej: @tony_soprano: ja sobie nie wyobrażam zrealizowania celu waga ciała x1 na ohp, to jest #!$%@? niewyobrażalne xd pewnie teraz na 37,5 znowu będzie deload i kierat od nowa.

Mi sporo pomogło robienie tego tak szybko jak się da. Poćwiczyłem na 30 kg i gibałem jak #!$%@?, teraz na 35 też byłem w stanie tak zapieprzać i dzięki temu jakoś to poszło, nawet miałem ze 2 powtórzenia zapasu xd
@damian_co_dalej: biere to XD

@tony_soprano: już parę razy łapałem zwątpienie jak któryś raz z rzędu paliłem trening za treningiem. Po czym pomyślałem, że #!$%@? bo w ogóle z tego zrezygnuje xd I skupiłem się na siadach. Siady są na postumencie, reszta to dodatki które niech idą jak idą i specjalnie sie nie przejmuję paleniem na nich :P
@tony_soprano: wystarczy dobre podejście. Ja bardziej #!$%@? się gdy mi nie wychodzi w siadach/mc niż w ohp, bo wiem że grupy mięśni angażowane w OHP są zdecydowanie mniejsze niż te, które wykorzystujemy do siadów, wyciskania na ławce i tym podobne ( ͡° ͜ʖ ͡°)