Wpis z mikrobloga

Co te złotówy to ja nawet nie. Różowy własnie wrócił z delegacji z #wroclaw i mówi jak jest: wsiada pod dworcem do taxi, patrzy: 8zł na start, 2zł z groszami za kilometr, jedziemy. Przejechali ok 3km, na miejscu złotówa mówi
z: należy się 30zł
r: no chyba coś za dużo, poproszę o paragon w takim razie
z: mogę pani wystawić rachunek
r: proszę o paragon
z: hurr durr nie mogę hurr jak się chce paragon to trzeba na początku hurr durr
r: proszę przestać lecieć w #!$%@? i wydrukować paragon z kasy fiskalnej, którą pan tu posiada

r: o proszę, przed chwilą było 30zł
z: coś musiałem źle popatrzeć wcześniej

#taxi #oszukujo
  • 71
@math3: Moj znajomy przylecial z Hiszpanii i wzial taksowke z lotniska. Nie byl pierwszy raz we Wroclawiu, wiedzial gdzie, co i jak, ale z taksowkarzem tylko po angielsku rozmawial. Taksowkarz glupa udawal, ze nie do konca kuma i przewiozl go taka trasa, ze wyszlo 80zl (taki kurs normalnie 40-50 zl wychodzi). Od tego czasu tylko Uber :)
@math3: Mnie też kiedyś taksiarz skasował na 30zł w #szczecin za przejazd z Dworca Głównego pod akademik. #!$%@?ł na żółtym i pod prąd. Na wejściu powiedział że 30zł bo mógłby ktoś dalej jechać. Ja się śpieszyłem i miałem 2 ciężkie torby więc zgodziłem się. Teraz biorę takse z korpo i kasują mnie po 8zł. Daję im dyche zawsze bo reszty nie chce. No ale przecież #uber zły bo złotówy tracą. Działem
@math3: taxi we wrcku to totalne sk****ny. Pamietam byla zima kilka lat temu i samoloty byly uziemione na lotnisku. Nawet pks byl grubo spozniony. Z tego wzgledu autobusem z dworcowej bylo na styk. Pamietam taksowkarze ktorzy stali kolo przystanku zyczyli sobie 150zl za kursm jedna pabienka mowi "panie zlituj sie pan mamy 80zl przy sobie" a ten cj do biej "to niech sobie pani autobusem pojedzie - jest taniej".
@wiedro: @Whoa: @Apode:
O matko, ale muszę mieć pecha to tych wrocławskich taryfiarzy.
1. Kierowca wicara prawie pozbawił życia mnie i moją żonę, wymuszając pierwszeństwo kiedy jechaliśmy motocyklem. Po wypadku też zachował sie jak kawał #!$%@?, wiec podświadomie hejtuję wicara, mimo, że po prostu ten człowiek okazał się #!$%@?
2. Miałem okazję poznać założycieli Ryba taxi i usłyszeć o nich parę ciekawych rzeczy. Ogólnie z tefo co wiem, są
@math3: Nie znam się ale się wypowiem. (Warszawa i trochę w kontekście ubera) W Wwa chyba najlepsze taksy to Ele Taxi, przynajmniej jak zdarza mi się nią czasem jeździć to nigdy się nie nadziałem, a i kierowcy nawet mili. Ostatnio nawet sobie pogadałem z panem kierowcą odnośnie Ubera... i zdziwiłem się bo stwierdził że to tylko jakieś #!$%@? protestują, a Ci co chcą pracować to nie mają czasu i #!$%@?ą bo
ja kiedyś wracam z imprezy o 8 rano. nie moglem zamowic ubera, bo bieg w miescie czy cos takiego, wiec wzialem janusza z postoju. jedziemy, juz niedaleko domu na krzyżówce stoi jakis typ i macha na takse. janusz az wąsem zakręcił wyczuwając interes i pyta sie mnie, czy go zabierzemy, bo moj kurs niedlugo sie konczy. powiedzialem, ze nie ma takiej opcji. zapłaciłem 38 zł, bo paaanie druga taryfa, dzisiaj niedziela. kazałem