Wpis z mikrobloga

@BlackReven: No jeśli chcecie feedera, który serio od dwóch lat nic nie grał to spoko, ściągnę i się odezwę w wolnej chwili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wooles: No ogarnąłem kilka meczy z obecnego sezonu na yt i widoczny dla obu drużyn timer dragona (nawet jeśli jedna z nich nie miała na niego wizji w momencie zabicia go przez drużynę przeciwną) jest nieporozumieniem ( ͡° ʖ
@BlackReven: @Tasanga:

Wybrałeś taki moment w którym znowu są wielkie zmiany. XD

Za jakieś 2 tygodnie jest nowy sezon

Takie moje szczęście xD

jest fun i rak

rak

Cóż, a czego ja się spodziewałem, że przez dwa lata community się poprawi? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Arratay:

Nigdy z mejsterem na jedną linię, nie rób tego błędu co ja

Supportowałem kiedyś kumpla, który był nowy i
@BlackReven: O, to tak jak ja gdy próbowałem nauczyć kumpla grania w Hearthstone'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

E, mogłeś tu zrobić tak i tak albo dobrać najpierw kartę i miałbyś wtedy na stole to i to, a tak to nie masz nic

( ͡ ͜ʖ ͡)
@Arratay: Zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak czy inaczej skoro zniosłem kumpla - newbie jako ADC to i gadanie Meistera zniosę, aż tak straszne być nie może ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BlackReven: @Arratay: @Meister431: Zagrałem przed chwilą pierwszą grę od dwóch lat i tym azem wybór padł na Poppy. W sumie fajnie ją zreworkowali, muszę tylko wbić sobie do głowy, że jej ult nie zadaje obrażeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak coś to jestem gotowy do jutrzejszej gry, wiele pamiętam, tylko wyszedłem z wprawy w lasthitowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Macie jakiś
@BlackReven:

Uu to żeś sobie wybrał ciężką postać na początek :D

jaki tam początek, raczej ponowne wdrożenie się i "odrdzewienie" ( ͡° ͜ʖ ͡°) 30 level konta wbity ( ͡° ͜ʖ ͡°) Also nie jest aż tak ciężka :D No i mam sporo postaci, więc jakby co mogę się jakoś wkomponowywać w team pod względem synergii etc.