Wpis z mikrobloga

@Zarys: w jakiej sytuacji ?? , z ciekawości pytam bo tak jak mowie od ~roku mam do rachunku zwykłego Vise i ostatnio V-pay sobie zamówiłem do rachunku w ojro i jak do tych czas żadnej opłaty mimo zerowej ilości wykonanych transakcji
@wuut: Konto Godne Polecenia w BZWBK - bez karty debetowej. Kwoty do 4000zl oprocentowane na 4%. Jesli nie masz jeszcze u nich konta to takich mozesz miec 3 aby kasa byla oprocentowana na 4% a nadwyżka powyżej 4000zl rosnie o 1%. Karta nie jest obowiązkowa, konto darmowe do ...czerwca/lipca 2017. 5 przelewow w miesiacu jest za darmo, kazdy kolejny 50gr. To chyba jedyna wada.
@tacky: Ja na to, że nie czytasz ze zrozumieniem. Pisałem, ze jesli ktos jeszcze tam nie ma konta to obecnie moze założyc 3 jesli chce mieć oprocentowanie na ROR: 4% do 4000zl. Masz 6 bo zakladaleś w poprzedniej promocji 3 i w kolejnej 3.
@tacky: na początku mozna bylo zalozyć tych kont ile sie chcialo bo byl blad systemu, po 2miesiącach już poprawili wszystkim i tylko na pierwszych trzech bylo 4%
@wuut: Tak jak napisał md23. Np. Inteligo z aplikacją BLIK a bez karty. Bankomaty PKO BP do wybierania kasy są w wielu miejscach, BLIKiem da się płacić w internetach i sklepach. Płacenia w sklepach nie testowałem.
@Cyfranek: Nawet sklepy tego nie testują. Spróbuj znaleść taki sklep. Generalnie sam płacę blikiem, ale tylko wtedy gdy mam z tego korzyść. Poza tym zajmuje to więcej czasu i jedyną wątpliwą zaletą jest brak konieczności noszenia karty, ale nie każdy ma internet w telefonie.