Wpis z mikrobloga

Żeby w 2016 roku, w dobie internetu i wysyłania ludzi w kosmos w największej sieci optycznej w Polsce, mającej się za "lidera branży optycznej" nie było zintegrowanego systemu w każdym salonie to jest żart.

Korzystalem z jednego salonu, przeprowadziłem się, ide do najbliższego. Podaje swoje dane i chce kupić te same soczewki. Nie da sie. Dlaczego? Bo nie mają danych. Dzwonie na infolinie, pytam czy udzielą mi informacji. Nie. Tylko w salonie. Ale moge zrobić badanie wzroku w ktorymkolwiek salonie i dobrać soczewki. Za 99 zł. Podziękowałem i pytam o numer telefonu do mojego pierwszego salonu. Dostalem. Pytam czy tam dostane informacje których potrzebuje.
- Być może.

Pomijając chamstwo i brak profesjonalizmu konsultantki na infolini, brak zaufania do stalych klientów w postaci braku możliwosci zamówienia bez zaliczki i ciągłe reklamy to tego zacofania przeboleć nie mogę.
Pies was #!$%@?ł vision express. Wypisuje się i od dziś odradzam wszystkim. Lider branży. Śmiech na sali.

#visionexpress #soczewki #niepolecam #odradzam #soczewki #zalesie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@wytrzzeszcz: Prosze Cie w kazdej przychodni luxmedu mozesz wydrukowac wyniki badan z innego centrum. Da sie? Da sie tylko trzeba chciec pomoc klientowi a nie sie zaslaniac bezpieczenstwem. A tu mowimy tylko o nazwie i wartosciach soczewek.
  • Odpowiedz
  • 0
@solusek: Jak nosilem kilka różnych i ostatnio zamawialem rok temu to chyba mam prawo nie znac. Zreszta podstawowe znam tylko cylindrow nie pamietam, ale nie o to sie rozchodzi tutaj. Powinienem miec mozliwosc uzyskania takiej informacji.
  • Odpowiedz
@Hank_Stinson: moja znajoma gdy pracowała jeszcze w Vision kilka lat przenieśli ją do innego salonu w tym samym miescie. Efekt? Umowa próbna na 3 miesiące. Więc nie dziwi mnie już nic z tej sieci ze przepływ danych to chyba maja kiepski :)
  • Odpowiedz
@Hank_Stinson: Ja nie miałem tego problemu. Wszystkie wizyty robiłem na krzywy ryj bez rejestrowania się ale ostatnio po dwóch latach podałem nazwisko i znaleźli wszystkie moje dane. I po każdej wizycie dostaje druk z badań i dokładny opis lekarski z zaleceniami i propozycjami najbardziej pasujacych soczewek.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vault-Tec: Nieprawda. W kazdej normalnej firmie dziala wymiana informacji pomiedzy punktami w danej sieci tylko w tej nie. To tak jakbys musial za kazdym razem podawac swoje dane w punkcie play czy przychodni luxmedu. Nie musisz bo maja zintegrowany system i ochrona danych osobowych dalej dziala.
  • Odpowiedz
@Hank_Stinson: Nie do końca jest to złe. Jak idziesz do MediaMarkt i kupujesz coś ze sklepu to nikt nie zapisuje twoich danych. Ewentualnie sklep trzyma informacje o twoim paragonie. Jak zarejestrujesz sie online i odbierzesz w sklepie to będą mieli twoje dane w każdym sklepie.
w VE jak się zarejestrujesz to też będą wszędzie mieli twoje dane.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vault-Tec: Jest zle bo jedynym miejscem gdzie moge uzyskac informacje jakich potrzebuje jest jeden salon z podobno "sieci ogolnopolskiej" ktora jak sie okazuje siecia nie jest bo jeden sklep nie ma z drugim nic wspolnego. W Mediamarkt nie musisz podawac swoich danych przy zakupie, bo i po co? Tu podalem wszystkie a informacja ze nie beda dostepne w innym punkcie przesadzilaby o wyborze innej firmy. O zadnej rejestracji nikt nie
  • Odpowiedz